Kazinotë më të mira celulare me Playson 2023

Playson është një ofrues relativisht i ri i softuerit të kazinosë me një të ardhme premtuese. Baza e tyre është në Maltë dhe fokusi i tyre kryesor është te Slots. Ata krenohen që kanë një ekip të përkushtuar zhvilluesish të aftë dhe kanë ofruar tashmë mbi 40 lojëra kazino plotësisht funksionale, duke përfshirë Fruits & Jokers dhe Super Burning Wins.

Të rejat e fundit

Playson nënshkruan marrëveshje shumëkombëshe për grumbullimin e përmbajtjes me platformën e veshit
2023-09-22

Playson nënshkruan marrëveshje shumëkombëshe për grumbullimin e përmbajtjes me platformën e veshit

Playson, një ofrues me rritje të shpejtë të lojërave të kazinove celularë, ka zgjeruar partneritetin e tij me The Ear Platform (TEP), një grumbullues shumëkombësh i certifikuar me rritje të shpejtë. Në këtë marrëveshje të re, lojërat e kazinove të Playson do të nisin në rrjetin e kazinove të TEP.

Playson shton një zonë krejt të re lojërash në panelin e saj të sofistikuar xEye
2023-07-14

Playson shton një zonë krejt të re lojërash në panelin e saj të sofistikuar xEye

Playson, një ofrues B2B që po zgjerohet me shpejtësi të argëtimit dixhital, ka përditësuar xEye Viewboard. Në përditësimin e ri, Playson ka prezantuar një Zonë të re Lojërash në mjetin e sofistikuar analitik.

Rrotulloni rrotullat e lojërave elektronike të Playson në Haz Casino për të fituar një çmim të madh
2023-07-04

Rrotulloni rrotullat e lojërave elektronike të Playson në Haz Casino për të fituar një çmim të madh

A ju pëlqen të luani titujt e njohur të Playson si Buffalo Power, Coin Strike, Book of Gold dhe më shumë? Haz Casino ofron një bibliotekë të mbushur me lojëra me pothuajse të gjithë titujt e lojërave elektronike nga zhvilluesi i lojës. Dhe me mend çfarë? Ju mund të luani lojëra elektronike të njohura të Playson për një shans për të fituar një pjesë të grupit të çmimeve prej 2.3 milion €. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth turneut Non-Stop Drop.

Fuqia e Ujkut: Mbaj dhe Fito
2021-09-28

Fuqia e Ujkut: Mbaj dhe Fito

Ky postim në blog ka të bëjë me Fuqinë e Ujkut. Është një lojë kumari që ka qenë në trend kohët e fundit në botën e kazinove online. Të apasionuarit pas lojërave të fatit në të gjithë botën po grumbullohen drejt kësaj loje të re inovative që ka pushtuar Las Vegasin. Rregullat janë të thjeshta, por mund të jetë e vështirë për të fituar për shkak të mënyrës se si ata e kanë dizajnuar lojën.