Fuqia e Ujkut: Mbaj dhe Fito

Playson

2021-09-28

Katrin Becker

Ky postim në blog ka të bëjë me Fuqinë e Ujkut. Është një lojë kumari që ka qenë në trend kohët e fundit në botën e kazinove online. Të apasionuarit pas lojërave të fatit në të gjithë botën po grumbullohen drejt kësaj loje të re inovative që ka pushtuar Las Vegasin. Rregullat janë të thjeshta, por mund të jetë e vështirë për të fituar për shkak të mënyrës se si ata e kanë dizajnuar lojën.

Fuqia e Ujkut: Mbaj dhe Fito

Ne do të shqyrtojmë atë që duhet të dini përpara se të luani këtë lloj automati për para të vërteta!

Fuqia e Ujkut të Playson

Wolf Power është versioni më i ri nga Playson. Sloti i videos ju çon në një udhëtim nëpër këto peizazhe piktoreske, duke kapur jetën në të gjitha mrekullitë e saj natyrore. Me 5 rrotullime dhe shumëzues falas për një përvojë edhe më të dobishme!

Ky slot është plot me veçori të paharrueshme dhe emocionuese që do të rrisin shanset tuaja për të fituar. Nga simboli Scatter, i cili mund të shkaktojë 10 rrotullime falas në të njëjtën kohë me shtigje të egra të grumbulluara nëse keni fatin ta kapni në 3 rrotulla në çdo pozicion, ose nga modaliteti i Rrotullimeve Falas ku simbolet e rregullta Stacked Wild shtyhen në pamjen e tij plotësisht. forma kur është pjesë e kombinimeve fituese; kjo lojë ka diçka për të gjithë.

Loja Bonus përfshin gjithashtu një mekanik të të gjithë të preferuarit Hold and Win të aktivizuar nga të dyja lojërat kryesore, si dhe nga mënyrat e rrotullimit falas: një veçori edhe më emocionuese se një tjetër!

Në një rrjet 5x3 ka 20 linja pagese fikse me simbolin Stacked Wild - simbol shpërndarje - bonus dhe simbole fuqie. Karakteristikat dalluese të kësaj loje video slot janë raundet interaktive të bonusit me mekanikun Hold and Win.

Per cdo Rrotullime falas raundi ka një shans për të kapur Wilds, shumëzues apo edhe një dytësor: Simboli Scatter do të shkaktojë rrotullime falas në bobina deri në 25 herë në total. Niveli i paqëndrueshmërisë është mesatar-i ulët sepse ka një sistem mbylljeje me variancë të ulët - "Priza automatike" që rregullon numrin e linjave aktive të pagesës nga 20 në 15 (ose anasjelltas) në varësi të aksioneve të bilancit gjatë lojës.

Për shembull: nëse një lojtar vë bast 50% të madhësisë së aksioneve, atëherë numri i linjave të pagesës zvogëlohet automatikisht përgjysmë; njëjtë si kur shuma e bastit të lojtarit arrin 100%. Në këtë mënyrë ju mund të luani gjithmonë Wolf Power sipas bankrollit tuaj.

Loja është e re, kështu që nuk ka ende asnjë informacion rreth përqindjes së Kthimit te Lojtari (RTP) për të. Zhvilluesit premtojnë një normë minimale RTP prej 96% edhe pse që do të thotë se nuk do të humbni kurrë më shumë se ajo shumë në njërën dorë.

Shpirti mistik i ujkut është çelësi i fitores në këtë lojë të nxitur nga adrenalina!

Karakteristikat e lojës

Simboli Wild mund të grumbullohet për të krijuar më shumë kombinime fituese. Ju gjithashtu do të keni mundësinë të fitoni rrotullime falas, shumëzues dhe jackpot brenda lojës kur luani këtë lojë. Plus, ka shumë mënyra të tjera për të fituar shumë në Wolf Power! Shkarkoni sot falas dhe përgatituni për një aventurë që do t'ju çojë thellë në pyll ku do të gjeni ujqër të shumtë! Kjo lojë slot me temë ujku ka të gjitha veçoritë tuaja të preferuara si simbolet e shpërndarjes, raundet e bonusit, të egra, simbolet e fuqisë dhe bonuset mbajeni dhe fitoni. Çfarë po pret? Luaj Tani!

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme