Pragmatic Play

April 11, 2021

Play Pragmatic zgjeron marrëveshjen Betway për të përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Lojë pragmatike, një lider në internet lojëra elektronike dhe ofruesi i lojërave tavoline në industrinë e iGaming, ka rinovuar marrëveshjen me Betway. Marrëveshja do të shohë kazino online dhe operatori i librave sportiv ofron lojëra kazino live. Mos harroni se në dhjetor të vitit të kaluar, Pragmatic play nënshkroi një marrëveshje me këtë Betway për t'i siguruar atyre të gjithë katalogun e sloteve.

Play Pragmatic zgjeron marrëveshjen Betway për të përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë

Lojë pragmatike për të furnizuar Betway me lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë

Pas nënshkrimit të marrëveshjes së fundit, lojtarët e Betway tani do të bastojnë në lojërat e njohura të tavolinës live si ruletë, blackjack, baccarat e kështu me radhë. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve të Pragmatic Play transmetohen në kohë reale nga vendi i tij më i avancuar në Bukuresht. Lojërat e drejtpërdrejta të zhvilluesit të softuerit janë të njohura për ofrimin e teknologjisë video 4K dhe sistemeve zhytëse të zërit.

Duke folur pas nënshkrimit të marrëveshjes së re, Bhotesh Maheshwari, zëvendëspresident i Strategjisë dhe Operacioneve Tregtare të Pragmatic Play, tha: "Betway ka qenë klient vetëm për disa muaj dhe ne tashmë po shijojmë një partneritet fantastik". Ai shtoi: "Portofoli ynë i Kazinosë Live u ofron operatorëve lojëra të fundit të dizajnuara për lojtarë të të gjitha shijeve dhe ne jemi shumë të emocionuar për ta çuar këtë marrëdhënie në një nivel tjetër." 

Paul Adkins, Drejtor i Marketingut dhe Operacioneve të Beltway, gjithashtu kishte diçka për të thënë. Ai komentoi se oferta e sloteve të Pragmatic Play doli të ishte një shtesë e shkëlqyer për kazinonë e tyre në internet. Kompania tani është e lumtur t'u ofrojë lojtarëve të saj gamën Live Casino.  

Rroftë partneriteti!

Një tjetër Partneritet me efbet

Kohët e fundit, më 15 mars 2021, Pragmatic Play njoftoi se kishte hyrë në një marrëveshje me efbet për të furnizuar lojërat dhe lojërat elektronike me tregtarë të drejtpërdrejtë. efbet është një libër sportiv kryesor dhe kazino në internet me një traditë të gjatë për përsosmëri. Operatori aktualisht është i pranishëm në Itali, Rumani, Spanjë, Serbi dhe Bullgari në Evropë. Marrëveshja do të thotë që lojtarët e efbet tani mund të shijojnë hitet e njohura të Pragmatic Play si Gates of Olympus, Sweet Bonanza, One Blackjack, e kështu me radhë.

Sipas Yossi Barzely, Shefi i Zhvillimit të Biznesit të Pragmatic Play, kompania është e kënaqur të furnizojë partnerin e tyre më të ri, efbet, me vertikale të shumta. Ai tha se ofertat e tyre të lojërave elektronike vazhdojnë të rriten në mënyrë mbresëlënëse, ndërsa produktet e tyre të kazinosë live fitojnë fansa globalisht. Barzely është optimist se marrëveshja me efbet do ta zgjasë atë edhe më tej. 

Në një kundërpërgjigje të shpejtë, zëdhënësi i efbet tha se ofertat e Pragmatic Play nuk kanë nevojë të prezantohen me lojtarët e saj. Si e tillë, kompania është e emocionuar për të marrë gamën e produkteve të drejtpërdrejta të kazinove të Pragmatic Play në të gjithë Evropën. 

Ofertat e tjera të fundit të Blockbuster të Pragmatic Play

Përveç marrëveshjes me Betway dhe efbet, në dhjetor të vitit të kaluar, Pragmatic Play ishte gjithashtu e lumtur të njoftonte disa partneritete të tjera për të rritur gjurmët e saj të lojërave të fatit në internet. Më 1 dhjetor 2021, kompania nënshkroi një marrëveshje me Kindred Group me bazë në Stokholm për të ofruar lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazinotë e saj në internet. Portofoli i lojërave live të Pragmatic Play përfundoi me një sukses masiv në Kindred. Ashtu si Betway, Kindred kishte nënshkruar më parë një marrëveshje me Pragmatic Play për të integruar lojëra elektronike të videove në platformën e saj.

Dhjetë ditë më vonë, Pragmatic Play forcoi marrëdhëniet e saj të punës me Casumo duke ofruar lojëra elektronike dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë përmes integrimit të drejtpërdrejtë. Përpara marrëveshjes, ky operator i kazinosë me bazë në Maltë kishte akses tek zhvilluesi slot ofertat përmes vendeve të palëve të treta. Tani, operatori akseson portofolin e vetëm API të Pragmatic Play pa asnjë kufizim.

Marrëveshjet më të fundit midis Pragmatic Play dhe këtyre markave të famshme të kazinove në internet vetëm sigurojnë që pjesa e saj e tregut të rritet edhe më tej. Për lojtarët, do të jeni të lumtur të dini se Pragmatic Play prezanton deri në pesë lojëra elektronike të reja video çdo muaj në krye të lojërave unike të bingos dhe produkteve të kazinosë live.

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nga Pragmatic Play janë tani të disponueshme në Betway

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme