Pragmatic Play

November 5, 2021

Shijoni disa fitore të lëngshme me Pragmatic Play's Fruit Party 2

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Pragmatic Play është i njohur për lëshimin e deri në pesë lojëra elektronike të reja çdo muaj. Por nëse ka një temë që grumbulluesi duket se nuk mund të mjaftohet me të, përveç asaj aziatike, atëherë kjo është tema ikonë e frutave.

Shijoni disa fitore të lëngshme me Pragmatic Play's Fruit Party 2

Këtë herë, Pragmatic Play vazhdon me vazhdimin e lojërave elektronike të Fruit Party me publikimin e dytë. Fruit Party vjen me shumëfishues të shumëfishtë dhe një pagesë maksimale prej 5000 herë më shumë se aksioni fillestar.

Përmbledhje e lojërave elektronike të Fruit Party 2

Fruit Party 2 vjen me një zonë të madhe lojrash në një rrjet 7x7 të mbushur me fruta me ngjyra të ndezura. Simbolet e disponueshme përfshijnë një shpërndarje së bashku me luleshtrydhet, mollët, kumbullat, portokallet, zemrat dhe yjet. Megjithatë, simbolet nuk janë aq tërheqëse pasi ato janë klasike. Por dizajni i përgjithshëm është i bukur dhe i thjeshtë, i shkëlqyer për të luajtur në kazinonë tuaj të preferuar celular.

Duke ecur shpejt përpara, loja përdor sistemin e famshëm të pagesave në grup. Këtu, zbritja e pesë ose më shumë simboleve që përputhen vertikalisht ose horizontalisht ju jep një fitore.

Luleshtrydhet e kuqe është simboli më i paguar, duke u dhënë lojtarëve një shumëzues 1x në bastin e tyre fillestar pas uljes së pesë. Kjo rritet në mënyrë të qëndrueshme pasi ju mund të merrni 150 herë aksionin tuaj fillestar duke zbritur 15 ose më shumë.

Është interesante që loja prezanton simbolin e egër të përfaqësuar nga fruti i arit. Siç pritej, ai zëvendëson çdo simbol standard në linjën e pagesës kur zbarkohet. E egra shfaqet edhe me shumëzues, siç do ta shihni në pjesën tjetër.

Karakteristikat e bonusit të Fruit Party 2

Ikonat e reja do të bien poshtë rrotullave në veçorinë Tumbling Reels, duke krijuar një kombinim fitues dhe duke zëvendësuar të gjitha simbolet në këmbim. Çuditërisht, veçoria riaktivizohet sa herë që bëni një kombinim të ri fitues. Kjo i rrit shanset tuaja për të fituar dhjetëfish.

Më pas, do të merrni funksionin e shumëzuesit të rastësishëm. Kur aktivizohet funksioni i rënies, një shkresë do të bjerë së bashku me simbolet standarde. Rezultati? Një shumëzues në rritje! Shumëzuesi mund të jetë 2x deri në 256x aksioni fillestar. Nëse një lojtar zë më shumë se një simbol i vetëm, atëherë llogaritet numri total i shumëzuesve. Gishtat e kryqëzuar që ju merrni disa rrotullime për t'i aktivizuar.

Së fundmi, rritni shanset tuaja për të fituar me veçorinë e Rrotullime Falas. Këtu, ju mund të merrni më shumë se dhjetë rrotullime bonus pasi të keni vendosur tre deri në shtatë simbole shpërndarje ose fruta të arta. Zbarkimi në të egra ju jep 10 deri në 25 rrotullime bonus plus një pagesë prej 3 deri në 100 herë aksionin tuaj fillestar.

Është gjithashtu jetike të mbani mend se kjo veçori mund të riaktivizohet. Me fjalë të tjera, zbarkimi i të njëjtit numër shpërndarjesh ju jep një numër të ngjashëm rrotullimesh shtesë.

Shpërblimet nuk mbarojnë me kaq. Gjatë raundeve të rrotullimit të bonusit, shtojcat e rastësishme vazhdojnë të aktivizohen. Si zakonisht, ata mbajnë një shumëzues 729x në çdo të egër. Për më tepër, ulja e tre ose më shumë shpërndarjeve do të rifillojë raundin e bonusit.

Fruit Party 2 Paqëndrueshmëria, RTP dhe Kufijtë e basteve

Sipas Pragmatic Play, paqëndrueshmëria e lojës vlerësohet 5/5. Tani kjo do të thotë se paqëndrueshmëria është në anën më të lartë të gjërave. Sidoqoftë, loja e kompenson këtë pengesë të lehtë me një RTP më shumë se mesatarja prej 96.53%.

Ndërkohë, mund të bastni sa më pak se 0,20 dollarë dhe deri në 100 dollarë për rrotullim. Me këto baste në mendje dhe një kthim 5,000 herë më të lartë, do të thotë që lojtarët me fat mund të marrin 500,000 dollarë në shtëpi. Nëse ky çmim nuk ju motivon, atëherë asgjë tjetër nuk do t'ju motivojë.

Fruit Party 2: Vlerësimi Përfundimtar

Tema klasike e kësaj loje mund të jetë një zhgënjim për shumë lojtarë. Por mënjanë këtë, loja përmban gjithçka që i nevojitet çdo lojtari i zjarrtë i automateve për të kaluar një kohë të mirë. Funksioni i rrotullimeve falas ofron shumëfishues masivë, megjithëse fitimi maksimal që mund të bëni është 5000 herë aksioni juaj fillestar. Pra, a jeni gati për pjesën e frutave dhe kërkoni plaçkën? Shpresoj keshtu!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024
2023-12-20

Telefonat inteligjentë më të mirë për të luajtur lojëra të kazinosë celulare në 2024

Lajme