Kazinotë më të mira celulare me Push Gaming 2023

Push gaming është një zhvillues lojërash i specializuar në krijimin e lojërave HTML5, të cilat janë të optimizuara për të punuar në telefona celularë dhe iPad. Anëtarët e ekipit të tyre profesionistë përdorin përvojën e tyre të kombinuar në industrinë e kazinosë celulare, online dhe tokësore për të krijuar lojëra inovative me veçori emocionuese. Tingulli dhe pamjet artistike të lojërave të tyre janë të jashtëzakonshme.

Të rejat e fundit

Push Gaming përdor kombinime mbresëlënëse në automatin Rat King
2023-07-27

Push Gaming përdor kombinime mbresëlënëse në automatin Rat King

Push Gaming, një ofrues i lojërave elektronike B2B në internet, ka lëshuar titullin e saj të ri të lojës, Rat King. Interesante, ky është automati inaugurues i kompanisë me pagesë kudo.

Bëhuni gati për të marrë vazhdimin në tendencë të Push Gaming në Razor Returns
2023-07-06

Bëhuni gati për të marrë vazhdimin në tendencë të Push Gaming në Razor Returns

Push Gaming, një ofrues kryesor i lojërave B2B, ka lëshuar Razor Returns, vazhdimin e shumëpritur të një prej lojërave të tyre më të suksesshme celulare të të gjitha kohërave, Razor Shark. Ky slot u lëshua fillimisht në vitin 2019 dhe u prit mirë nga lojtarët për lojën e tij të paparashikueshme. Zhvilluesi thotë se Razor Returns ruan të njëjtin trend, nëse jo më interesant!

Push Gaming lëshon slotin Dino PD me personazhe dinosaur
2023-05-04

Push Gaming lëshon slotin Dino PD me personazhe dinosaur

Furnizuesi i njohur i lojërave B2B me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, Push Gaming, ka njoftuar një kthim në qytetin Triasik që frymëzoi lojën e tij popullore Dinopolis. Kjo pasi furnizuesi i përmbajtjes njoftoi lëshimin e automat Dino PD.

LeoVegas është vendosur për të përfunduar blerjen e lojërave me shtytje
2023-05-01

LeoVegas është vendosur për të përfunduar blerjen e lojërave me shtytje

LeoVagas Group, një divizion i lojërave në pronësi të MGM, ka rënë dakord të bëhet aksionari i shumicës në Push Gaming, një furnizues i njohur i lojra kazino celulare. Kompania ka njoftuar se marrëveshja do të përfundojë përmes divizionit të saj të Investimeve LeoVentures dhe është pjesë e planit strategjik për të investuar në krijimin dhe furnizimin e përmbajtjes. Megjithatë, një shumë e mundshme mbetet sekret.