Kazinotë më të mira celulare me Quickspin 2023

Quickspin është një studio relativisht e re suedeze e lojërave. Ata zhvillojnë video lojëra elektronike me cilësi të shkëlqyer dhe ofrojnë lojëra dhe lojëra elektronike falas për operatorët e lojërave në tokë dhe ato në internet. Lojërat e tyre janë inovative dhe argëtuese për t'u luajtur. Dizajni i tyre artistik dhe veçoritë e zërit janë të një cilësie të lartë. Ata furnizojnë shumë operatorë të njohur të lojrave.

Kazinotë më të mira celulare me Quickspin 2023

Të rejat e fundit

Quickspin për të lëshuar 18+ tituj dhe mekanikë të lojërave me markë tregtare 2022
2022-03-11

Quickspin për të lëshuar 18+ tituj dhe mekanikë të lojërave me markë tregtare 2022

2021 ishte një vit vërtet i madh për Quickspin. Përveç se u emërua Kompania e Vitit në çmimet prestigjioze WIG Diversity, Quickspin krijoi gjithashtu lojëra të shumta mahnitëse, duke përfshirë lojën jashtëzakonisht të suksesshme Bad Wolf Megaways. Por e gjithë kjo zhurmë nuk ka vlerë nëse kompania ngadalësohet në vitin 2022. Dhe kjo nuk do të ndodhë vetëm, të paktën sipas Daniel Lindberg, Quickspin CEO dhe Bashkëthemelues!