Rishikimi i plotë i lojërave elektronike: Longmu dhe miti i Dragoit

Red Rake Gaming

2022-02-23

Katrin Becker

Red Rake Gaming nuk zhgënjen kurrë. Ky zhvillues spanjoll i lojërave të kazinosë e ka filluar vitin 2022 me stil, duke u ofruar lojtarëve të lojërave elektronike në internet një kënaqësi të vërtetë pasi shpalli një titull mitik të lojërave elektronike të frymëzuara nga Kina, Longmu and the Dragons. 

Rishikimi i plotë i lojërave elektronike: Longmu dhe miti i Dragoit

Sipas deklaratës zyrtare nga zhvilluesi, ka gjithçka për t'u dashur në këtë titull të slotit video live.

Shkruani Longmu dhe Mitin e Dragoit

Longmu and the Dragons është një video slot i frymëzuar nga mitologjia kineze. Një shqyrtim më i afërt i përrallës zbulon se dikur jetonte një grua që rriti pesë dragonj që kishin një lidhje të fortë me njëri-tjetrin. Ky konsiderohet shpesh shembulli "perfekt" i dashurisë prindërore dhe përkushtimit birnor, të cilat janë virtyte kryesore sipas kinezëve. Red Rake Gaming ka shtuar një mit të lashtë në bobina në versionin e tij të fundit.

Gjatë lojës, lojtarët takojnë nënën e dragonjve, e cila i shoqëron ata përmes syve të saj në kërkimet e tyre për të gjetur disa kombinime fituese.

Simbolet

Longmu and the Dragons përbëhet nga tetë simbole të rregullta, një ikonë e egër dhe një ikonë bonus. Simbolet në lojë përfshijnë Longmu, i cili gjithashtu dyfishohet si simboli më i paguar. Personazhe të tjerë të përdorur në slotin e videos përfshijnë dragonjtë, kthetrat e një dragoi me një top mistik, një vezë, peshk, një shenjë dhe një simbol kinez të kuq dhe ari në një kuti, për të përmendur disa.

Të tjera 'simbole speciale' të përdorura në lojë përfshijnë dragoin jeshil me një kornizë të artë, i cili shërben për të ndihmuar lojtarët teksa zgjedhin kombinimin e tyre me simbolet e rregullta. Ky dragua mund të zërë vendin e të gjithë personazheve të tjerë në lojë përveç bonusit. Simboli i bonusit të tempullit aktivizon funksionin Hënat e Fatit me tre kombinime.

Lojë e lojës

Loja standarde është e mjaftueshme për t'i mbajtur lojtarët aktivë. Kjo lojë me lojëra elektronike 5x3 përmban grafikë mbresëlënëse, një minilojë me hënë, një rrotë shumëzuese dhe rrotullime falas.

Kjo lojë slot ka një strukturë 5x3 dhe ofron disa shumëzues emocionues dhe rrotullime falas për të shijuar gjërat. Ai gjithashtu ka 50 linja pagese, duke u ofruar kështu lojtarëve kombinime ose mundësi të shumta fituese.

Kur bëhet fjalë për lojën me para të vërteta, lojtarëve u kërkohet vetëm të vendosin aksionet e tyre dhe të shtypin butonin blu të rrotullimit për të luajtur. Ikona e tabelës së pagave të lojës paraqet çmimet dhe kombinimet e simboleve.

Lojtarët me fat të mjaftueshëm për të ulur tre ose më shumë simbole bonus aktivizojnë funksionin e minilojës së Hënës. Sipas zhvilluesit, ky raund bonus u jep lojtarëve një shans për të rritur fitimet e tyre deri në 10x.

Mendimet Përfundimtare

Lojtarët e Slots kanë çdo arsye për të luajtur lojën Longmu dhe Dragons. Premton të tërheqë çdo pjesëmarrës me vendosjen e tij tematike dhe veçoritë e tjera mbresëlënëse të lojërave. Lojtarët që nuk kanë provuar ende Longmu dhe Dragons kanë çdo arsye për t'i dhënë një goditje, duke pasur parasysh se ai bëri debutimin e tij në skenën e lojërave në internet vetëm kohët e fundit, më 27 janar 2022.

Një aventurë me Longmu dhe Dragon pret. Dhe sigurisht, me mundësinë për të fituar, falë një shumëllojshmërie rrotash shumëzues, veçorive bonus dhe rrotullimeve falas së bashku me elementë të tjerë. E thënë thjesht, kjo lojë ka atë që duhet për të siguruar që lojtarët të mbeten të argëtuar.

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme