Kazinotë më të mira celulare me Relax Gaming 2023

Relax Gaming, është një platformë softuerike e kazinosë e klasit botëror që kujdeset për industrinë e iGaming dhe bashkëpunëtorët e saj. Është një ofrues lojërash online plotësisht i licencuar dhe i akredituar, që ka një gamë të gjerë dhe të larmishme, të të gjitha llojeve të produkteve të lojërave. Ata punojnë me partnerët kryesorë të kazinosë në internet dhe përzgjedhja e tyre e lojërave po rritet vazhdimisht.

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Relax Gaming, një ofrues kryesor i përmbajtjes iGaming kohët e fundit festoi milionerin e saj të ri Megapays, i cili fitoi 1,460,843,89 €. Lojtari me fat po luante Danger High Voltage Megapays nga Big Time Gaming kur fati trokiti.

Relax Gaming përmirëson bibliotekën e përmbajtjes me Endorfina Partnership
2023-08-25

Relax Gaming përmirëson bibliotekën e përmbajtjes me Endorfina Partnership

Relax Gaming, grumbulluesi i famshëm i iGaming dhe furnizuesi i lojërave elektronike të jashtëzakonshme për celular, ka bashkëpunuar me Endorfina, një ofrues kryesor i sloteve. Në këtë marrëveshje, Endorfina do t'i bashkohet rrjetit popullor të shpërndarjes së përmbajtjes të Powered By Relax të Relax Gaming.

Relax Gaming's Dream Drop Jackpot kurorëzon milionerin e tij të dhjetë
2023-07-30

Relax Gaming's Dream Drop Jackpot kurorëzon milionerin e tij të dhjetë

Relax Gaming, furnizuesi kryesor i përmbajtjes së lojërave të kazinosë celulare, ka shpallur milionerin e saj të dhjetë. Kjo pasi një lojtar i paidentifikuar fitoi mega Jackpot Dream Drop me performancën më të mirë të kompanisë.

Relax Gaming përfshin Jackpot Drop Dream në slotin Midnight Marauder
2023-07-20

Relax Gaming përfshin Jackpot Drop Dream në slotin Midnight Marauder

Relax Gaming, një furnizues kryesor B2B i lojërave elektronike të lëvizshme, ka shtuar veçorinë në trend të çmimit të parë Dream Drop në shumicën e lojërave elektronike të saj. Slot-i më i fundit për të marrë këtë përvojë jackpot-i është Midnight Marauder, një automat shumë i paqëndrueshëm i vitit 2022 me një pagesë prej 30,000 herë më të lartë.