Kazinotë më të mira celulare me SG Gaming 2023

SG Gaming është pjesë e markës së vjetër Barcrest dhe ata kanë për detyrë ndërtimin dhe mirëmbajtjen e softuerit iGaming. Barcrest filloi operacionet në vitin 1968 dhe ata kanë një interes të madh në lojërat arcade dhe bingo. Ata kanë zgjeruar shërbimet dhe produktet e tyre, nga furnizimi i makinerive analoge të frutave deri te zhvillimi i zgjidhjeve më të avancuara për kazinotë në internet.

al Country FlagCheckmark

GSlot

al Country FlagCheckmark
Bonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Miqësore për celularin
 • 6000+ lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • 6000+ lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe

GSlot është një kazino në internet e themeluar në vitin 2020 nga një ekip entuziastësh të lojërave të fatit. Operacionet e kazinosë trajtohen nga N1 Interactive Ltd, një operator i njohur kazinoje me bazë në Maltë. Ky është i njëjti operator që drejton Casino Universe, Kazino Megaslot, dhe kazino N1. GSlot është i licencuar dhe i rregulluar në Maltë.

Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bonuse bujare
 • Oferta VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bonuse bujare
 • Oferta VIP

Luckland është një kazino celulare e themeluar në vitin 2015. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino me mbi 900 tituj në hollin e saj. Është një ide e Aspire Global International Limited. Kazinoja celulare Luckland është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Për më tepër, kazino celulare Luckland respekton të gjitha rregulloret e lotarisë në SHBA.

Deri në 1000 € + 255 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Trajtim VIP
 • Bonuse bujare
 • Metodat e pagesës së menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Trajtim VIP
 • Bonuse bujare
 • Metodat e pagesës së menjëhershme

Nisur vetëm në vitin 2020, DuxCasino është një nga kazinotë e reja më të mira në internet sot. Faqja e lojërave të fatit operohet nga N1 Interactive Ltd., i njëjti operator pas Kazino Das Ist, Bob Casino, Casino Universe dhe Paradise Casino, ndër markat e tjera të njohura. DuxCasino ka një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

mr.play është një kazino online miqësore për celularin e lançuar në vitin 2017. Është në pronësi dhe operuar nga Marketplay Limited. Ai strehon një koleksion të madh të lojërave të kazinosë me një softuer që i përket Aspire Global International Limited, një operator me reputacion kazinoje. mr.play Casino është licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. mr.play është një kazino dhe libër sportiv miqësor për celularët, i krijuar në vitin 2017. Është në pronësi të plotë dhe operuar nga Marketplay Limited. Faqja e internetit mundësohet nga Aspire Global International Limited për të siguruar që të gjitha lojërat të luhen pa probleme. Ndërsa mrplay.com vazhdon të zgjerohet në tregje të ndryshme, ajo është e licencuar nga agjenci të shumta lojrash.

Deri në 720 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash

Queenplay, një kazino për femra e operuar nga Marketplay LTD dhe që funksionon në platformën Aspire Global, debutoi në vitin 2020. Marketplay LTD dhe Aspire Global janë të dyja kompani të njohura të iGaming me shumë ekspertizë, kështu që ata e dinë se çfarë po bëjnë kur vjen puna për ndërtimin e kazinove online me cilësi të lartë dhe të njohura, dhe mosha e re e faqes së lojrave nuk është shkak për shqetësim.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Regent Play ! Për sa i përket lojërave celulare, Regent Play ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Blackjack, Bileta gërvishtëse, Video Poker, Ruletë, Baste online , së bashku me shumë të tjera. Regent Play është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2019 . Regent Play ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Deri në 300 € + 200 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
 • Kazino me reputacion
 • Promovime të vazhdueshme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
 • Kazino me reputacion
 • Promovime të vazhdueshme

Loyal Casino është një nga kazinotë më të mira celulare sot. E themeluar në vitin 2004, kjo është një nga kazinotë më të vjetra në internet. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Corona Ltd., një operator i njohur kazinoje me bazë në Maltë. Loyal Casino operon sipas një licence të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA/CRP/108/2004).

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
 • Bonuset VIP
 • Turne në dispozicion
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
 • Bonuset VIP
 • Turne në dispozicion

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Slot Hunter ! Për sa i përket lojërave celulare, Slot Hunter ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat, Rummy, Pai Gow, Texas Holdem, Ruletë , së bashku me shumë të tjera. Slot Hunter është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në undefined . Slot Hunter ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra cilësore
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra cilësore

Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në QueenVegas ! Për sa i përket lojërave celulare, QueenVegas ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Video Poker, Mini Baccarat, Bileta gërvishtëse, Baste online, Ruletë , së bashku me shumë të tjera. QueenVegas është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2011 . QueenVegas ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në LuckyLouis ! Për sa i përket lojërave celulare, LuckyLouis ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Slotat, Blackjack, Bileta gërvishtëse, Baccarat , së bashku me shumë të tjera. LuckyLouis është ofruesi kryesor i lojërave të kazinosë celulare, i themeluar në 2018 . LuckyLouis ka krijuar një reputacion të fortë për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë dhe shërbimin pa probleme ndaj klientit, duke e bërë atë një nga kompanitë më të njohura Kazino Në Celular në industri sot.

  Deri në 100 € + 50 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëgjuhëshe
  • Seksioni i letrave me gërvishtje
  • Ofrohen çmime speciale
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëgjuhëshe
  • Seksioni i letrave me gërvishtje
  • Ofrohen çmime speciale

  Slots Magic Casino, i njohur më parë si Jackpot Party Casino, është një kazino moderne në internet e njohur për shumëllojshmërinë e lojërave të lojërave elektronike. Dizajni dhe temat e tyre të reja të faqes së internetit padyshim që do të apelojnë për çdo lojtar, dhe po ashtu edhe lojërat. Përveç jackpot-eve progresive, Slots Magic ofron gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash tavoline dhe pokeri.

  100 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Temë e butë
  • Kazino fituese e çmimeve
  • Lojëra elektronike ekskluzive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Temë e butë
  • Kazino fituese e çmimeve
  • Lojëra elektronike ekskluzive

  Kazino Z. Green është në pronësi të z. Green & Company AB, e cila është një kompani suedeze. CEO aktual është Jesper Karrbrink. Kjo kazino online është një kazino me çmime që ofron një përzgjedhje të lojërave elektronike, blackjack, ruletë dhe bastesh.

  50 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Mbi 3000+ lojëra
  • Rrotullime pa bast
  • Asnjë bast
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Mbi 3000+ lojëra
  • Rrotullime pa bast
  • Asnjë bast

  PlayOjo është një kazino në internet me bazë në Maltë e operuar nga SkillOnNet Ltd; një operator i njohur i kazinove. Kompania është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Komisioni Suedez i Lojërave të Fatit. Që kur filloi veprimtarinë e saj në 2017, PlayOjo ka ruajtur besueshmëri të lartë dhe standarde të nivelit të lartë, ndryshe nga kompanitë simotra që po përballen me akuza të ndryshme.

  300 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Marka më e mirë
  • Libri historik sportiv
  • Tërheqje të pakufizuara
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Marka më e mirë
  • Libri historik sportiv
  • Tërheqje të pakufizuara

  Marka William Hill është e vendosur mirë si një dyqan bastesh në Mbretërinë e Bashkuar. Me shpërthimin e lojërave celulare, William Hill vendosi që duhej të merrte një pjesë të tregut dhe zhvilloi kazinonë e saj të madhe celulare. Ka një përzgjedhje të gjerë lojërash për t'iu përshtatur lojtarëve seriozë dhe të rastësishëm.

  100 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pranon PayPal
  • Xhekpote për orë
  • Aplikacioni i disponueshëm
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pranon PayPal
  • Xhekpote për orë
  • Aplikacioni i disponueshëm

  Drüeck Glüeck Casino fillimisht arriti në industrinë e lojërave në internet në 2015. Në pronësi dhe operim nga SkillOnNet Ltd, ofertat e saj të larmishme apelojnë si për lojtarët e rastësishëm ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Dizajni i faqes përmban forma të vogla gjeometrike dhe disa karaktere aliene, të cilat i shtojnë më shumë hijeshi përvojës së lojës.

  Shfaq më shumë
  Shfaq më pak