Jini me fat me Thunderkick's Fortune Cats Golden Stacks

Thunderkick

2022-01-08

Katrin Becker

Më 8 dhjetor 2021, Thunderkick njoftoi një përvojë të gjallë dhe të ndjeshme përmes Fortune Cats Golden Stacks. Në këtë lojë, gjithçka që ju nevojitet është Macja e Artë me fat për të fituar pasuri dhe pasuri. Ky slot në internet vjen me simbole misterioze, një lojë bonus dhe pirgje Golden për t'i ndihmuar lojtarët ta arrijnë këtë. Potenciali maksimal i fitores? 2500 herë aksioni fillestar!

Jini me fat me Thunderkick's Fortune Cats Golden Stacks

Pasqyrë e përgjithshme e maceve të Fortune Golden Stacks

Përshtypja e parë e kësaj loje është se Thunderkick largohet nga temat e tij mitologjike dhe kafshërore. Në vend të kësaj, kjo lojë vizatimore përfshin një temë më të lezetshme dhe gazmore, duke synuar fansat e anime me një anë lozonjare. Pra, nëse jeni një nga audiencat e synuara, atëherë vazhdoni të lexoni.

Fortune Cats Golden Stacks luhet në një tabelë lojërash 5x4 me deri në 40 linja fikse pagese. Këtu, lojtarët mund të krijojnë një kombinim fitues duke përputhur 3, 4 ose 5 ikona ngjitur nëpër bobina, nga e majta në të djathtë. Ju gjithashtu mund të vendosni dy simbole të maceve të arta për të regjistruar një fitore.

Duke folur për simbolet fituese, renditjet e kartave janë simbolet me pagesë më të ulët. Ata ndiqen nga fenerët, kalabat, krapi koi dhe macet e arta që tundin. Siç pritej, macja e artë është simboli premium, duke paguar respektivisht 0,4, 1, 2,5 dhe 7,5 herë të aksioneve për uljen 2, 3, 4 dhe 5. 

Kjo lojë përmban gjithashtu simbolet e egra që mund të shfaqen kudo në bobinat 2 deri në 5, duke zëvendësuar të gjitha simbolet standarde në shiritin e shpërndarjes. Dhe, sigurisht, zbarkimi i shpërndarjes shkakton rrotullimet e bonusit, siç do ta shihni më vonë në këtë diskutim.

Karakteristikat e bonusit të Fortune Cats Golden Stacks

Fatkeqësisht, nuk ndodhin shumë veprime gjatë lojës bazë të këtij slot në internet. Kjo për shkak se përveç Simbolet e misterit veçori, ka vetëm Rrotullime falas dhe Oxhaqet e Artë veçoritë. Me shpejtësi përpara, simbolet Mystery mund të zbresin kudo gjatë lojës së bonusit ose lojës bazë. Simboli më pas mund të transformojë veten dhe një simbol tjetër të rastësishëm në macen e artë premium. Kjo nuk përfshin shpërndarjet dhe të egra.

Nëse kjo nuk e plotëson etjen tuaj për të fituar, përpiquni të arrini të paktën tre shpërndarje për të shkaktuar deri në 10 rrotullime falas. Nuk dallohet aty. Zbarkimi i shpërndarjeve shtesë gjatë lojës së bonusit hap zona dhe linja më aktive të lojës. 

Këtu është ajo që ju dëshironi të merrni:

  • 3 shpërndarje shtesë – 1 zonë loje dhe 40 linja pagese. 
  • 4 shpërndarje shtesë – 2 zona lojërash dhe 80 linja pagese.
  • 5 shpërndarje shtesë – 3 zona lojërash dhe 120 linja pagese. 

Mos harroni se gjithmonë mund të zhbllokoni më shumë zona pasi të keni filluar me një ose dy. Gjithashtu, çdo zonë e lojës jep dy rrotullime shtesë bonus, dhe çdo scatter jep një rrotullim të vetëm bonus. 

Ndërkohë, Golden Stacks shfaqin shkas nëse ndonjë nga pesë rrotullat është plotësisht i zënë nga macet e arta. Bobina në fjalë klonohet më pas dhe shtohet në bobinat e mëposhtme në zona të tjera të lojës. 

Fortune Cats Golden Stacks variance, RTP dhe kufijtë e basteve

Fortune Cats Golden Stacks është një slot në internet me paqëndrueshmëri mesatare me cilësime RTP "të rregullueshme". Po, kjo është ajo që do të merrni nga shumica e lojërave elektronike në internet këto ditë. RTP mund të fillojë relativisht ulët në 90.41% dhe 92.14%. Kjo mund të rritet në 94.14% dhe 96.14%. 

Sa i përket limiteve minimale dhe maksimale të basteve, lojtarët me buxhet mund të përdorin deri në 0,10 kredite për të rrotulluar rrotullat. Nga ana tjetër, rrotullat e lartë mund të përdorin deri në 100 kredite. Nëse është dita juaj me fat, mund të largoheni me çmimin maksimal prej 2,500 herë bastin fillestar.

Vlerësimi përfundimtar i Fortune Cats Golden Stacks

Shumica e tifozëve të lojërave elektronike Thunderkick do ta shohin temën e kësaj loje paksa të sikletshme, por emocionuese. Loja është pak e thatë, pa asgjë novatore në vetvete. Me pak fjalë, kjo lojë synon lojtarë të qetë dhe jo shumë ambicioz.

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme