Një aventurë e nxehtë përvëluese në slotin Lava Lava të Thunderkick

Thunderkick

2022-03-09

Benard Maumo

Shpërthimet vullkanike janë padyshim dukuri spektakolare që nuk duhen humbur kurrë. Por nëse ende nuk e keni parë këtë spektakël me oktan të lartë, Thunderkick planifikon ta sjellë atë në kazinotë më të mira celulare më 9 mars 2022. Zhvilluesi premton një aferë të nxehtë me një potencial fitimi maksimal prej 10,000 herë të aksioneve. Pra, a jeni gati për shpërthimet vullkanike dhe po kërkoni atë që Nëna Natyra ka rezervuar për ju?

Një aventurë e nxehtë përvëluese në slotin Lava Lava të Thunderkick

Pasqyrë e slotit Lava Lava

Lava Lava është hyrja më e re në Thunderkick's portofoli i lojërave gjithnjë në rritje. Është një përvojë shumë e paqëndrueshme me pamje të mprehta portokalli që krijojnë një atmosferë intensive lojrash. Tabela e lojës ndodhet pikërisht në majë të një vullkani aktiv me vullkane të tjera që do të shpërthejnë së shpejti në të dyja anët. Pra, në përgjithësi, dizajni dhe pamjet vizuale të lojës janë atje me më të mirat.

Krijimi i një kombinimi fitues është relativisht i lehtë. Lojtarët duhet të përputhen me të paktën tre ikona të ngjashme ngjitur me lojën 5x3 me deri në 15 linja fikse pagese. Kjo do të thotë që ju keni shumë mënyra për të gjeneruar një formulë fituese. 

Ndërkohë, simbolet me pagesë të ulët janë A deri në 9 mbretërorët. Ata kanë një vlerë maksimale shumëzuese prej 3x deri në 5x për të krahasuar pesë të një lloji. Nga ana tjetër, simbolet me pagesë të lartë janë lulet e arta dhe maskat blu, vjollcë dhe jeshile. Këto simbole premium paguajnë 10x deri në 30x bast fillestar për uljen e pesë.

Slot-automati Lava Lava gjithashtu krenohet me një simbol të egër të përfaqësuar nga W-ja e artë. Siç pritej, ajo zëvendëson të gjitha ikonat e tjera standarde kur zbarkohet dhe ka një vlerë maksimale shumëzuese prej 30x. Një tjetër gjë, vajza e llavës është shpërndarja, duke shkaktuar rrotullime falas për të paktën tre. Kjo lojë përdor teknologjinë HTML5, që do të thotë se është e qetë për t'u luajtur si në telefonat celularë ashtu edhe në PC.

Karakteristikat e bonusit

Lava Lava përmban një shumëllojshmëri emocionuese të veçorive bonus. Së pari, Orteku funksioni aktivizohet sa herë që krijoni një kombinim fitues. Në këtë rast, të gjitha simbolet fituese zëvendësohen me të reja, duke çuar në më shumë mundësi fitimi. Çfarë është më e mira? Kjo vazhdon derisa të mos ketë asnjë kombinim fitues, dhe veçoria Orteku vlen gjithashtu rrotullime falas.

Duke folur për Rrotullime falas, ato aktivizohen sa herë që grumbulloni të paktën 3 shpërndarje në bobina. Më pas, do t'ju jepen 10 rrotullime bonus me rrotullime shtesë të dhëna gjatë ritrirjes. Ju merrni 5 rrotullime shtesë gjatë raundeve të lojës bonus për uljen e 3 shpërndarjeve.

Nuk ka mbaruar ende! Thunderkick përmirësoi veçorinë e rrotullimeve falas për t'i dhënë asaj një dimension krejt të ri. Kur 1 deri në 3 egra shfaqen në fillim të çdo raundi bonus, secila prej tyre ka një matës të jetës. Sa herë që një wild formon një kombinim fitues, metri zvogëlohet me një njësi të vetme. Kjo i pengon ato të zëvendësohen gjatë funksionit Orteku.

Së fundi, tërheqja kryesore e këtij slot celular është Shumëzues të egër. Kur të egra shfaqen në një kombinim fitues, ato mund t'ju sjellin shumëzues me madhësi të ndryshme. Për të qenë më të saktë, ulja 1, 2, 3, 4 dhe 5 ju jep respektivisht 2x, 4x, 8x, 16x dhe 32x. 

Kufijtë e variancës, RTP dhe basteve

Para së gjithash, temperatura dhe paqëndrueshmëria e kësaj loje janë shumë të larta. Kjo do të thotë se fitimet janë të rralla për t'u formuar, por mund të jenë shumë të vlefshme kur ato arrijnë. Loja gjithashtu ofron 96.14%, mbi standardin e industrisë prej 96% për sa i përket RTP. 

Ndërkohë, mund të shihni spektaklin e nxehtë të llavës me 0,10 dhe 100 monedha. Ekziston gjithashtu një çmim i parë 10,000x për të kërkuar. Tani, nëse jeni mjaft të guximshëm, mund të largoheni me një milion të pabesueshëm në këtë aventurë të nxehtë lojrash. 

Një atmosferë e nxehtë me një kënaqësi të vërtetë!

Thunderkick ka bërë një punë të jashtëzakonshme në këtë vend të kazinosë celulare. Dizajni është i shkëlqyeshëm, me ngjyrat e gjalla portokalli që sjellin në mënyrë perfekte atmosferën e nxehtë. Loja e bonusit është gjithashtu mjaft fitimprurëse, me ritrigues të shumtë dhe wilds që rrisin potencialin e fitimit. Por mos u afroni shumë sepse është një përvojë shumë e paqëndrueshme.

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme