Thunderkick bashkohet gjithnjë me zgjerimin e mundësuar nga Relax Studio

Thunderkick

2022-10-18

Katrin Becker

Programi popullor Powered By i Relax Gaming vazhdon të marrë anëtarë të rinj, Thunderkick duke u bërë zhvilluesi më i fundit i lojërave që i bashkohet rrjetit. Ky rrjet lojrash lidh operatorët me kazinotë më të mira celulare, duke u dhënë lojtarëve akses më të shpejtë në titujt e lojërave. Thjesht mendoni për atë si një server lojrash më të fundit me emra të tjerë të mëdhenj si Playson, Quickspin, BTG, etj. 

Thunderkick bashkohet gjithnjë me zgjerimin e mundësuar nga Relax Studio

Shtimi i Thunderkick në Powered by Relax sjell mbi 50 tituj të lojërave të zhvilluesit të licencuar në 15 juridiksione. Lojërat Thunderkick janë të njohura për stilin e tyre uniks, tema dhe mekanikë inovative të lojës, duke përfshirë jackpot-et progresive. Lojërat e tyre janë krijuar nga 70+ profesionistë të industrisë që djegin vajin e mesnatës për të krijuar një përvojë krejt të re të iGaming. 

Marrëveshja do të bëjë që studioja e lojërave me bazë në Stokholm të ofrojë botimet e saj të suksesshme të vitit 2022 si Shifting Seas, Lost City of the Djinn dhe Lava Lava. Marrëveshja Powered by Relax mbulon gjithashtu titujt më të suksesshëm të Thunderkick si Odin's Gamble, Pink Elephant, Beat the Beast dhe Esqueleto Explosivo.

Partneriteti për t'i shtuar më shumë vlerë Thunderkick

Duke komentuar marrëveshjen krejt të re, Fredrik Ekholm, Shefi i Shitjeve dhe Marketingut në EMEA, tha se Thunderkick është i kënaqur të nënshkruajë marrëveshjen me Relax Gaming. Ai tha se të dy kompanitë kishin treguar interes për të punuar së bashku gjatë viteve dhe ky partneritet do t'i shihte ato të shtonin më shumë vlerë për ofertat e kompanisë. Ai shprehu optimizëm për suksesin e jashtëzakonshëm komercial.

Nga ana e tyre, Simo Hammon, CEO i Relax Gaming, tha se kompania është e kënaqur të mirëpresë Thunderkick në bord si partnerin e saj më të ri të Powered By studio. CEO vazhdoi se studioja Thunderkick i ka lënë përshtypje për vite me lojëra inovative dhe një qasje unike zhvillimi. Hammon tha se është i emocionuar që të shohë lidhjen e re të lulëzojë së shpejti. 

Relax Gaming ka përjetuar shumë sukses kohët e fundit. Kohët e fundit, kompania mori çmime të shumta, duke përfshirë ofruesin më të mirë të softuerit të lojërave celulare të EGR dhe ofruesin më të mirë të lojërave të çmimit AskGamblers. Ky zhvillues ka mbi 4000 lojra kazino celulare dominuar kryesisht nga lojëra elektronike me performancë të lartë, bingo dhe lojëra pokeri. 

Eksploroni Parajsën e Phoenix nga 7 shtatori

Thunderkick është i njohur për marrjen e qasja e cilësisë në kazinotë celulare mbi sasinë. Por pritet të jetë një muaj i zënë për studion e lojrave pas publikimit të Phoenix Paradise në shtator. Në këtë lojë, ju do të shoqëroni eksploruesin e guximshëm, Jeanette, për të zbuluar thesaret e fshehura të mbrojtura nga Phoenix-i që pështyn nga zjarri.

Ju do të shkoni në një mision të guximshëm për të mbledhur tre vezë Phoenix në lojën 5x3 me 15 mënyra pagese. Vini re se është një vend shumë i paqëndrueshëm, që do të thotë se do t'ju duhet të armatosni veten me një bankroll mjaft të madh për të pasur sukses në mision. Por në fund, pret një potencial fitimi maksimal 10,000 herë. 

Kjo nuk është e gjitha. Phoenix Paradise ka një RTP fleksibël që arrin në 96,13%, në varësi të stilit tuaj të lojës. Jeanette është simboli premium, duke paguar 75x, 15x dhe 10x për mbledhjen përkatësisht pesë, katër dhe tre. Lojtarët mund të rezervojnë një biletë për në xhungël me vetëm 0,10 kredite. 

Hidhini një sy vjedhurazi në Triple Royal Gold

Thunderkick do të lëshojë Triple Royal Gold më 19 tetor. Është një tjetër automat shumë i paqëndrueshëm me një RTP pak mbi mesataren prej 96,41%. Por Thunderkick zvogëlon pagesën maksimale në 5,000 herë të aksioneve në këtë lojë shumë të pritur. Megjithatë, zhvilluesi ruan të njëjtën vlerë aksionesh prej 0,10 deri në 100 kredite. 

Është interesante se është një aventurë kabineti 3x3 me deri në 27 mënyra pagese. Lojtarët mund të mbledhin pesë letra BONUS brenda pallatit për të aktivizuar raundet e bonusit. Gjatë lojërave të bonusit, ju mund të grumbulloni vlera të mundshme të shumëzuesit që mund të arrijnë 27x të shumës. 

Ndërsa kjo ndodh, veçoria Orteku ose Rrotullat Cascading siguron që kombinimet tuaja fituese të vazhdojnë të numërojnë për diçka. Simbolet fituese do të shpërthejnë dhe do të zhduken, duke hapur rrugën për simbole të reja. Mbani mend, kjo ndalon vetëm kur nuk keni një kombinim fitues.

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme