Kazinotë më të mira celulare me WGS Technology (Vegas Technology) 2023

WGS Technology është emri i një ofruesi të softuerit të lojrave, i cili krijon lojëra për kazinotë në internet. Emri i tyre i mëparshëm ishte Vegas Technology. Caribbean Stud Poker është një nga lojërat më të njohura në kazinotë WGS. Veprat e tyre të artit në lojërat e kazinosë janë klasike. Kazinotë WGS Technology (Vegas Technology) nuk pranojnë më lojtarë në SHBA.

al Country FlagCheckmark

Miami Club

al Country FlagCheckmark
Deri në 800 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
  • Turne të ftohtë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
  • Turne të ftohtë

Miami Club Casino ofron lojëra të ndryshme në internet në një përhapje të gjerë të vendeve. Kjo kazino celulare u themelua në vitin 2012 dhe është pjesë e kompanisë mëmë Deck Media. Ata janë të autorizuar dhe të licencuar nga Qeveria e Curacao dhe ofrojnë një sërë lojërash, promovimesh dhe turnesh për të gjithë klientët e tyre.

300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Marka më e mirë
  • Libri historik sportiv
  • Tërheqje të pakufizuara
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
  • Marka më e mirë
  • Libri historik sportiv
  • Tërheqje të pakufizuara

Marka William Hill është e vendosur mirë si një dyqan bastesh në Mbretërinë e Bashkuar. Me shpërthimin e lojërave celulare, William Hill vendosi që duhej të merrte një pjesë të tregut dhe zhvilloi kazinonë e saj të madhe celulare. Ka një përzgjedhje të gjerë lojërash për t'iu përshtatur lojtarëve seriozë dhe të rastësishëm.