Kazinotë më të mira celulare me WMS (Williams Interactive) 2024

Lojëra WMS me nënndarjen e saj Williams Interactive krijon terminale video lotarie, lojëra elektronike dhe softuer për kazinotë në internet. Ata gjithashtu ofrojnë lojëra në internet dhe celular. Kompania e tyre mëmë WMS industries daton në vitin 1943, kur ata prodhuan lojëra arcade të njohura dhe makina pinball. Me themelimin e Williams gaming në 1991, ata hynë në tregun e e-gaming.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi