Kazinotë më të mira celulare me XPro Gaming 2023

XPro Gaming u ofron operatorëve të kazinove të drejtpërdrejta sisteme softuerike fleksibël dhe të sofistikuar. Ato operojnë tre studio të gjera në Moldavi dhe Bullgari dhe i ofrojnë tregut gamën më të gjerë të lojërave live, kryesisht lojëra tavoline klasike të kazinosë. Lojërat e tyre nuk janë vetëm të cilësisë më të lartë teknike, por edhe shpërblyese dhe argëtuese për t'u luajtur. Nëse jeni një lojtar i kazinosë me tregtar të drejtpërdrejtë, thjesht nuk dëshironi një kazino të drejtpërdrejtë me një larmi të kufizuar lojërash. Kjo kompani softuerësh ofron një gamë të gjerë lojërash kazino në format live, disa prej të cilave rrallë i gjeni diku tjetër. Por le të shkojmë më thellë për të kuptuar më mirë se çfarë është në gjendje kjo kompani.

Kazinotë live XProLojërat më të njohura XProRreth XPro Gaming
Kazinotë live XPro

Kazinotë live XPro

Siç u përmend më parë, produkti kryesor i XPro Gaming është lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe kompania krenohet me një përzgjedhje të shkëlqyer, duke përfshirë Caribbean Stud Poker, Texas Hold'Em Bonus, Sic Bo, Dragon Tiger, baccarat, blackjack, roulette, Multiplayer Poker, Andar Bahar, dhe Rrota e Fatit. Ky është një numër që çdo lojtar i kazinosë live do ta admironte. Por ka më shumë për popullaritetin e kazinove të drejtpërdrejta të XPro Gaming sesa thjesht përzgjedhja e lojërave.

Nuk kërkohet shkarkim

Lojtarët e kazinosë moderne priren të anojnë drejt kazinove Flash më shumë se versionet e softuerit të shkarkueshëm të të njëjtave platforma. XPro luhatet me ritmet e kohës duke i lejuar lojtarët të ndërveprojnë me ofertat e tyre të lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë nëpërmjet Flash. Kjo do të thotë që thjesht mund të hapni shfletuesin tuaj, të hyni në llogarinë tuaj të kazinosë XPro dhe të filloni të luani menjëherë.

Softueri funksionon në një gamë të gjerë shfletuesish, duke përfshirë Netscape Navigator, Firefox, Internet Explorer dhe Safari. Pra, cili është implikimi i kësaj? Nëse hapësira ruajtëse e telefonit tuaj po mbaron, nuk do të keni asgjë për t'u shqetësuar.

Platformat dhe pajisjet e mbështetura

Fakti që XPro është i pajtueshëm me shumë lloje pajisjesh dhe platformash është një plus i madh. Telefonat inteligjentë dhe tabletët janë të mbuluar mirë, dhe po ashtu edhe desktopët dhe laptopët. Sigurisht, nuk ju nevojitet një pajisje e nivelit të lartë për të luajtur lojëra; rryma e kompanisë është një nga më cilësoret. Që nga viti 2022, XPro Gaming është i pajtueshëm me pajisjet Windows, Android dhe Apple iOS.

Bonuset dhe promovimet

Lojtarët e kazinosë XPro kanë të drejtë për promovime dhe bonuse të ndryshme. Dhe ndërsa këto të mira mund të ndryshojnë midis kazinove, ajo që duket se mbetet konstante është fakti se bonuset janë përgjithësisht bujare. Gjithmonë do të gjeni rrotullime falas dhe bonuse mirëseardhjeje në shumicën e kazinove të tregtarëve të drejtpërdrejtë XPro.

Tregtarë të angazhuar dhe ndërveprues

Është tërheqëse të theksohet se personeli i XPro përbëhet nga staf njerëzor me përvojë dhe njohuri, të aftë për të trajtuar çdo problem dhe për të biseduar me lojtarët në një mënyrë miqësore, por profesionale. Dhe ndërsa ekipi flet anglisht, softueri është i disponueshëm në shumë gjuhë.

Karakteristikat unike të lojërave XPro

Gjetja e lojërave live me veçori krejtësisht unike mund të mos jetë e lehtë, por shumë ofrues të lojërave përpiqen të bëjnë atë që bëjnë konkurrentët e tyre në një mënyrë më të mirë. Thënë kështu, disa veçori unike të lojërave XPro përfshijnë sa vijon:

1.Teknologjitë më të fundit: XPro përdor teknologjinë më të fundit nga Cammegh për të ofruar një nga cilësitë më të mira të transmetimit audio dhe video. Për më tepër, firma zhvillon lojërat e saj të drejtpërdrejta duke përdorur teknologjinë HTML, duke bërë të mundur që lojtarët të luajnë në desktop, telefona dhe tableta pa humbur edhe veçoritë jo thelbësore.

2.Siguri e nivelit të lartë: Ndërsa XPro Gaming mund të mos ketë asnjë licencë (që nga viti 2022), reputacioni i kompanisë në sferat e iGaming është jashtëzakonisht i paprekur. Licenca ose mungesa e saj, XPro krenohet me një nga lojërat më të sigurta. Kjo falë protokolleve të avancuara të sigurisë të përdorura nga kompania. Për më tepër, kompania është e certifikuar nga iTech Labs. ITech Labs është një firmë auditimi me reputacion e njohur për procedurën e saj rigoroze të certifikimit dhe testimit pa kuptim. Një certifikatë nga kjo firmë është një garanci për lojëra të ndershme dhe të pakompromis.

3.Lojëra me karakteristika të shumta: Lojërat XPro janë unike sepse vijnë me karakteristika të shumta. Përveçse janë të personalizueshme, lojërat lejojnë baste anësore dhe ato transmetohen gjatë gjithë kohës.

Kazinotë live XPro
Lojërat më të njohura XPro

Lojërat më të njohura XPro

Siç mund të konkludoni nga ky shkrim, XPro krenohet me një nga bibliotekat më gjithëpërfshirëse të lojërave. Ndër lojërat më të njohura nga ky prodhues përfshijnë;

Ruletë e drejtpërdrejtë

Fast Roulette, French Roulette ose Ruletë Evropiane, pavarësisht nga versioni juaj i preferuar, XPro i ofron të gjitha. Dhe ka Auto Roulette, e cila nuk ka një tregtar njerëzor - megjithatë, një rrotë fizike është e pranishme. Nëse jeni pas aksioneve të mëdha, mund të merrni parasysh Roulette VIP - produkti ofron kufij të lartë bastesh.

Blackjack live

Ky është një element kryesor në çdo kazino live, kështu që prania e tij nuk është një rastësi. E zeza është një lojë me ritme të shpejta, që do të thotë se është e përshtatshme për lojtarët me aftësinë për të menduar dhe vendosur shpejt. XPro Gaming mbulon lojtarë të tillë me ofertën e saj të blackjack. Në krye të baccarat-it klasik, firma ofron gjithashtu Blackjack të Pafund. Siç sugjeron emri, ky version blackjack nuk kufizon numrin e lojtarëve që mund të luajnë në një tavolinë të vetme.

Baccarat live

Ashtu si Blackjack Unlimited, baccarat pranon sa më shumë lojtarë të jetë e mundur në një tavolinë të vetme. Në kazinotë live XPro, do të gjeni dy versione me tetë kuvertë të lojës:

  • Baccarat Nuk ka komision

  • Baccarat Punto Banco

    Lojëra të tjera të njohura live nga XPro përfshijnë sa vijon:

  • Poker Live Caribbean Stud

  • Live Texas Hold'em Poker

  • Live Wheel of Fortune

  • Live Dragon Tiger

  • Live Sic Bo

  • Jeto Andar Bahar

Lojërat më të njohura XPro
Rreth XPro Gaming

Rreth XPro Gaming

XPro është një ofrues i softuerit të kazinosë live i krijuar në 2005 në Sllovaki. Duke qenë në industrinë e iGaming për afro 17 vjet, firma mund të bëjë një rast të fortë për të qenë një veteran në industri. Po, 17 vjet nuk janë një eon, veçanërisht duke pasur parasysh konkurrencën e ashpër në industri. Pra, cili mund të jetë sekreti i mbijetesës së XPro? Produkte tërheqëse; një listë e gjatë e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë me cilësi të lartë. Kompania i kupton mjaft mirë interesat e gjera të lojtarëve modernë të kazinosë live, dhe ata punojnë për t'i ndihmuar lojtarët të aktualizojnë ato interesa.

Vendndodhjet

Tradicionalisht, kazinotë drejtpërdrejt kanë transmetuar lojëra nga studiot e tyre të drejtpërdrejta në vende të tilla si Estonia, Malta ose Letonia. Sidoqoftë, XPro Gaming zgjodhi të mbështesë sistemin dhe të shkojë në një rrugë krejtësisht të ndryshme, si për të hedhur poshtë mitin se lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë mund të transmetohen vetëm nga vende specifike. Kompania ka zgjedhur Bullgarinë dhe Moldavinë si vendndodhje për studiot e saj kryesore nga të cilat transmetohen lojërat. Kush e di nëse kjo lëvizje do të nxisë krijimin e më shumë studiove live nga firma të tjera softuerësh kazino? Por XPro ka ngritur edhe studio në Izrael.

Pikat e arritura nga XPro Gaming

Që nga inaugurimi i tij në 2005, XPro Gaming ka arritur shumë arritje, të cilat e kanë ndihmuar kompaninë të arrijë reputacionin që ka sot. Dhe ndërsa ne e vlerësojmë faktin që XPro ka pasur pjesën e vet të drejtë të sfidave, ato sfida ishin vetëm një pjesë e kurbës së të mësuarit të firmave. Këtu janë disa nga pikat kryesore në një rend kronologjik.

2016: Prezantimi i një lobi të ri të lojërave të kazinosë liv
2016: Kompania fiton certifikimin nga iTech Labs, një laborator i njohur i lojërave në internet
2016: Lëshimi i një platforme celulare të mundësuar nga teknologjia HTML5.
2017: Pjesëmarrja në Konferencën e Shoqatës Ndërkombëtare për Qeverisjen dhe Menaxhimin e Informacionit të Sigurt (i-SIGMA)
2018: Lansimi i një versioni të lobit të drejtpërdrejtë të kazinosë të sapokrijuar
2019: I dha një sponsorizim Juegos Miami

Rreth XPro Gaming