Yggdrasil mirëpret festat e Pashkëve me Ishullin e Pashkëve 2

Yggdrasil Gaming

2021-04-01

Eddy Cheung

Statujat Moai të Yggdrasil po bëjnë një rikthim në tuaj kazino online, dhe këtë herë, ata janë me pushime në Venice Beach. Kjo lojë krejt e re përmban atmosferë pushimesh për t'ju ndihmuar të qetësoheni dhe të jeni vetvetja. Por këtu nuk ka të bëjë vetëm me argëtimin dhe relaksimin, pasi ata që kërkojnë disa çmime lojërash do të jenë të lumtur.

Yggdrasil mirëpret festat e Pashkëve me Ishullin e Pashkëve 2

Duke komentuar menjëherë pas publikimit, shefi i lojërave dhe zhvillimit të Yggdrasil, Asko Heiskanen, tha se Moai i djallëzuar është duke u rikthyer dhe plot aksion. Ai tha se çdo fitore që bëni shkakton një kthesë. Në një konfigurim tipik të lojës, kjo mund të çojë në shpërblime të jashtëzakonshme. Ai vazhdoi se lojtarët duhet të kenë kujdes edhe për fitoren gjashtë të një lloji, e cila do të zgjerojë rrotullat në një matricë 8×6 të lartë me 55 linja pagese. Kjo do të thotë vetëm fitore më të rëndësishme.

Por a është e vërtetë zhurma? Lexoni për të zbuluar!

Lojë dhe Simbolet e Ishullit të Pashkëve 2

Me temën e saj polineziane, loja ofron një dizajn vizatimor dhe mendjelehtë bazuar në një rrjet 6x4 me 25 linja pagese. Megjithatë, nëse një raund rrotullimi prodhon një fitore gjashtë të një lloji, rrjeti zgjerohet në një plan urbanistik 8x6 me 55 linja pagese. Nuk ka asnjë moment të mërzitshëm këtu!

Sa i përket bazave të tabelës së pagave, ekzistojnë katër simbole të renditjes më të ulët me pesë statuja të kafshëve me pagesë të lartë që përbëhen nga gjarpri, peshku, dhelpra, zogu dhe breshka. Megjithatë, zogu i kuq është më i paguari nga të gjithë. Zbarkimi i një 3, 4, 5 ose 6 mund të paguajë 4, 8, 16 ose 40 herë të aksioneve totale.

Ashtu si shumica në internet lojëra elektronike furnizuar nga Yggdrasil, Ishulli i Pashkëve 2 është i pajtueshëm me telefonin inteligjent, tabletin ose kompjuterin tuaj. Dizajni i rregullt dhe i qartë është argëtues dhe zhytës edhe kur luani në telefonin tuaj celular. Dhe, sigurisht, loja tashmë po godet shumicën e partnerëve të Yggdrasil B2B.

Karakteristikat e Ishullit të Pashkëve 2

Ishulli i Pashkëve 2 është një video slot i pazakontë. Kjo për shkak se veprimi i lojës rrotullohet rreth rrotullimeve. Kjo veçori mund të zgjerojë rrotullat deri në numrin maksimal të linjës së pagesës prej 55 dhe të transformojë simbolet. Për shembull, funksioni Symbol Swap Respin aktivizohet sa herë që një lojtar arrin një kombinim fitues. Në këtë rast, do të merrni një përsëritje të vetme. Është interesante se nëse ikonat fituese janë me vlerë të ulët, ato zëvendësohen me simbole fituese. E kundërta është e vërtetë nëse kombinimi fitues ka ikona premium.

Ekziston edhe veçoria Expanding Reels që aktivizohet sa herë që një lojtar arrin një fitues maksimal prej 6 të një lloji. Në këtë rast, rrjeti i lojës zgjerohet në 8x6, duke rritur numrin e linjave të pagesës në 55 në vend të 25 standardeve. Sigurisht, loja shpërblen lojtarët edhe me Symbol Swap Respins dhe Simbolin Kolosal 4x4 që shfaqet si Wild.

Ishulli i Pashkëve RTP dhe pagesa

Ishulli i Pashkëve 2 krenohet me një gamë të mesme luhatshmërie me një normë frekuence goditjeje prej 16.3%. Kjo do të thotë që, mesatarisht, lojtarët mund të arrijnë një kombinim fitues një herë pas çdo 6 rrotullimesh. Sa i përket RTP-së, loja gjithashtu nuk shkon keq, me një normë prej 96%. Ndërkohë, niveli i aksioneve varion nga 0,25 deri në 300 £ për rrotullim. Ju mund të rregulloni aksionet duke përdorur butonat + dhe – pranë vlerës së monedhës. Mos harroni se fitorja maksimale është 2500x e shumës fillestare.

Ishulli i Pashkëve 2: Mendimet përfundimtare

Në përgjithësi, ky vazhdim është një vazhdim i denjë i versionit të tij origjinal. Loja është një testament i vërtetë përse Yggdrasil është një nga studiot më të mira të lojërave për lojë kreative dhe argëtim të gjithanshëm. Megjithatë, krahasuar me standardet e sotme, pagesa maksimale prej 750,000 £ është relativisht modeste. Por nëse jeni pas panairit të mirë të modës së vjetër dhe veprimeve tërheqëse në ekran, Ishulli i Pashkëve 2 është loja për këtë sezon festash.

Yggdrasil i çon lojtarët në plazh në Ishullin e Pashkëve™ 2 - Yggdrasil Gaming

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme