Yggdrasil Partners Bang Bang Games për të debutuar Ancient Eclipse

Yggdrasil Gaming

2021-05-28

Eddy Cheung

Ky vit ka parë tashmë pjesën e tij të drejtë kazino online lojëra nga Yggdrasil. Epo, më 5 prill 2021, kompania, në partneritet me Bang Bang Games, prezantoi një tjetër slot video - Ancient Eclipse. Por përveç përdorimit të teknologjisë inovative GATI të Yggdrasil, çfarë tjetër e bën këtë lojë kaq unike?

Yggdrasil Partners Bang Bang Games për të debutuar Ancient Eclipse

Vështrim i përgjithshëm i slotit

Para së gjithash, Ancient Eclipse është i disponueshëm në një rrjet 5x4, ashtu si shumica e Yggdrasil lojëra elektronike. Megjithatë, tempulli misterioz i stilit Mayan i jep atij një pamje dhe ndjesi freskuese që mund t'ju kujtojë Gonzo's Quest të NetEnt. Loja ofron deri në 50 linja pagese dhe përmban shumë hyjni unike, idhuj dhe krijesa të egra si tigri, krokodili dhe shqiponja. Simbolet shumëngjyrëshe janë gdhendur në anët e pllakave prej guri, duke ofruar një plan urbanistik të stilit Aztec.

Ndërkohë, dy gdhendjet e lashta të perëndive janë simbolet standarde premium. Hyjnia e syrit të gurëve të çmuar të kuq kryeson pagesat duke u dhënë lojtarëve 5x, 3x, ose 1.3x aksionet e tyre fillestare nëse zbresin 5, 4 ose 3 në bobina. Simboli i diellit të artë është i egër dhe zëvendëson çdo simbol standard kur zbret. Ai jep pagesa deri në 10 herë të aksioneve fillestare. Veshja e kokës me pendë përfaqëson simbolin e shpërndarjes, i cili mund të shfaqet vetëm në tre bobinat e mesme. Në përgjithësi, ka shumë këtu për lojtarët inteligjentë, tabletë ose desktop.

Karakteristikat e slotit

Kur luani lojën e bonusit dhe atë bazë, objektivi juaj kryesor është të merrni sa më shumë korniza dielli për të aktivizuar wilds. Ja si shkon; sa herë që një ikonë e hënës zbret në linjën e pagesës, një kornizë dielli e zëvendëson atë. Nëse një simbol tjetër i hënës zbret në një kornizë dielli, funksioni Eclipse aktivizohet. Në këmbim, të gjitha kornizat e diellit shndërrohen në të egra, të cilat mund të japin fitore të shumta. Mos harroni se kornizat hiqen nga loja bazë pas përdorimit të tyre.

Gjithashtu, kornizat e kyçura Rrotullime falas funksioni aktivizohet pas uljes së tre shamive me pendë në të njëjtën rrotullim. Dëshironi të dini shpërblimin? 12 rrotullime falas! Megjithatë, nuk ndalet këtu, sepse çdo ikonë e egër e disponueshme në rrotullimin e mëparshëm ofron një kornizë dielli në fillim të çdo rrotullimi bonus. Pasi të aktivizohet Korniza e Diellit, ajo mbetet e tillë përgjatë funksionit të rrotullimeve falas. Plus, lojtarët marrin një rrotullim bonus nëse zbarkojnë një ikonë të hënës, por nuk arrijnë të aktivizojnë funksionin Eclipse.

Paqëndrueshmëria e slotit, RTP dhe Fitimet Max/Min

Si fillim, Ancient Eclipse është një vend me paqëndrueshmëri mesatare me një frekuencë goditjeje 1 në 3,4. Tani kjo është goxha mesatare nëse ju pëlqen një sfidë. Gjithashtu, nuk duhet të prisni gjatë për të vënë duart mbi një fitore. Sa i përket RTP-së, kjo lojë kazino celulare performon mjaft mirë, me një përqindje kthimi prej 96,53%.

Duke lëvizur shpejt në madhësinë e bastit, lojtarët mund të rrotullohen me vetëm 0,20 dollarë. Nëse jeni të ngarkuar mjaftueshëm, mund të vendosni një bast maksimal prej $100. Me shumëzuesin 4,595x në vijën e gjuajtjes, do të thotë që lojtarët më të guximshëm mund të largohen me një maksimum prej 459,500 dollarësh. Në përgjithësi, RTP dhe paqëndrueshmëria e Ancient Eclipse janë mjaft të ngjashme me lojërat e tjera elektronike në internet nga zhvilluesi.

Vendimi përfundimtar

A i përshtatet faturimit ky vend i ri i videove? Varet se si e shikoni. Për shembull, shpenzuesit e mëdhenj do ta gjejnë shumëzuesin 4595x shumë pak, ndërsa ata me buxhet nuk do të kishin asnjë shqetësim me bastin minimal prej 0,20 dollarësh. Sido që të jetë, të dy lojtarët do të kënaqeshin me Rrotullime Falas me një veçori Sticky Sun Frame që ju çon më pranë rrëmbimit të një çmimi të madh. Me pak fjalë, është një shtesë e shkëlqyer për portofolin e lojërave gjithnjë në rritje të Yggdrasil.

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme