Programi i Filialit

1xBet

1xBet Affiliates është një nga programet më të mëdha shoqëruese të lojërave të fatit në dispozicion në internet ofruesit e kazinove dhe lojtarët. Ai del me një komision të përjetshëm deri në 40 përqind për lojtar. Ndërsa entuziastët e lojërave të fatit synojnë të fitojnë të mëdha çdo ditë, pjesëmarrja në programin Filialin 1xBet është një tjetër sekret i pashfrytëzuar për të fituar para të mëdha nga bastet.

Trego më shumë...
21 Affiliates

Kushdo që kërkon të promovojë një kazino në internet me temë luksoze, ka ardhur në markën e duhur të kazinosë: 21 Filialet. Ai i përqendron ofertat e tij drejt lojtarëve, duke ditur se një përvojë lojërash me cilësi të lartë është thelbësore për të dhjamosur kuletat e filialeve. 21 Affiliates përdor dy strategji që partnerët pëlqejnë:

Trego më shumë...
22bet Partners

'22bet Partners' është një program shoqërues që qëndron pas promovimit të 22bet Casino dhe qeveriset nga ligjet e Curacao. Është gjithashtu i disponueshëm në kazinove celulare. Lojtarët mund të shijojnë lojëra nga ofruesit si Play'n GO, NetEnt. dhe Microgaming. Filialet që kërkojnë të promovojnë '22bet Partners' janë përgjegjës për një komision ekskluziv, një përqindje e të ardhurave neto të krijuara nga lojtarët që ata referojnë.

Trego më shumë...
Aff Power

AffPower është një program shoqërues që fokusohet në promovimin e kazinove të caktuara në internet. Kazinotë në këtë grup ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, disa lojëra elektronike dhe shumë të tjera nga ofruesit kryesorë. Marka e kazinosë, AffPower, u krijua në 2011 nën juridiksionin e Maltës. Shumica e bashkëpunëtorëve të AffPower janë nën modelin e ndarjes së të ardhurave me një mënyrë pagese fleksibël.

Trego më shumë...
Affiliate Cruise

Affiliate Cruise, një program shoqërues për markat më të mira të kazinove në internet, u lançua në shtator 2014 dhe u licencua në MB dhe Maltë. Për përvojën më të mirë të përdoruesit, kazinoja përmban disa kazinove celulare, lojëra RNG dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Affiliate Cruise operon në disa softuer, duke përfshirë Net Entertainment, Play'n Go, 2x2 Gaming dhe shumë të tjera.

Trego më shumë...
Betchan Affiliates

BetChan Affiliates është një program shoqërues për lojra kazino BetChan kërkon që partnerët të ndihmojnë në promovimin e kazinove të saj në platformat e tyre të ndryshme. Dhe si linja e saj e hapjes, BetChan premton një komision të mahnitshëm prej 30% gjatë gjithë jetës nga fitimet e bëra nga lojtarët e referuar. Ftesa e filialeve të tjera për t'iu bashkuar këtij rrjeti gjithashtu tërheq komision për referuesin nga fitimet e bëra nga ato filiale.

Trego më shumë...
Betsson Group Affiliates

Betsson Group Affiliates ka mbi 40 vjet përvojë në industrinë e lojrave. Kjo sasi mbresëlënëse e përvojës rrjedh edhe në programin e tyre të filialeve. Ata kanë një staf të përkushtuar me vite përvojë dhe njohuri për të udhëhequr filialet përmes programit të tyre të filialeve.

Trego më shumë...
Bob Casino Affiliates

Bob Casino Affiliates është në pronësi dhe operuar nga Direx NV, e licencuar sipas ligjit të Curacao. Ai pret disa lojëra nga disa prej kazinoja më e mirë ofruesit e lojërave, si NetEnt, Quickfire dhe 1x2gaming. Filialet në mbarë botën paguhen në ditën e parë të çdo muaji pa bartje të bilanceve negative.

Trego më shumë...

Bright Affiliates