Më e mira EGO Mobile Casino

Programi i filialit EGO u krijua në vitin 2007. Është një mënyrë e shkëlqyer për përdoruesit e faqes në internet që të bëjnë një rrjedhë shtesë të ardhurash nga një emër i njohur me lidhje me kazinove online. Gjithashtu, ata kanë krijuar një program partneriteti duke promovuar markat dhe shërbimet e GamingOnline për disa komisione.

Filialet e kazinosë EGO mund të fitojnë deri në 40% nga referimet, të ardhurat e aksioneve dhe detyrat CPA. Ekzistojnë gjithashtu plane hibride për bashkëpunëtorët e dedikuar. Individët ose bizneset e interesuara mund të zgjedhin një markë kazinoje dhe të promovojnë lojëra elektronike ose platforma të tjera. Këtu ka më shumë rreth këtij programi dhe mënyrave të ndryshme për të bërë më shumë të ardhura.

Lajmi i fundit

Kazino Ego - Një Superyll i Ri
2021-08-27

Kazino Ego - Një Superyll i Ri

Kazinoja Ego është një kazino krejt e re në internet që u lançua në vitin 2020. Ato paraqesin opsione të ndryshme të shkëlqyera lojrash si lojëra Bingo Online, Kazino Live dhe Karta Gërvishtëse për të ofruar përvojën më të mirë të lojërave për lojtarët e fatit. Të apasionuarit pas kazinosë mund të pushojnë dhe të shijojnë përvojën më të mirë të mundshme të lojës, të kompletuar me kënaqësinë dhe zbavitjen e plotë që Kazino Ego ka prezantuar në tregun e lojërave të fatit. Ata u përpoqën të kontaktojnë një rrjet të madh fansash të kazinove në mbarë botën për të provuar se janë në biznes serioz dhe se janë një operator legjitim i kazinosë në internet.