Pronto Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Pronto Casino
Pronto Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score9.0
Përfitimet
+ Markë e besuar
+ Nuk nevojitet regjistrim
+ Tërheqje të menjëhershme
+ Vetë studio lojërash live me Evolution

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus parash pa pagesëBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Crypto
Trustly
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (1)
Suedia
SoftwareSoftware (25)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Booming Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Gamomat
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Rake GamingRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
SYNOT Game
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming

Rreth Pronto Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2018 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 21/01/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Pronto Casino shënon 8.98 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Pronto Casino

Pronto Casino ofron lojëra të njohura si Caribbean Stud, Blackjack, Ruletë, Texas Holdem, Craps , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Pronto Casino

Pas lojërave të ofruara nga Pronto Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Pronto Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Red Tiger Gaming, Play'n GO, Push Gaming, Relax Gaming, Quickspin , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Pronto Casino

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Pronto Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin , dhe më shumë.

Pse të luani në Pronto Casino ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Pronto Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për-ditur.