Rapid Casino

Age Limit
Rapid Casino
Rapid Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Rapid Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2021 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 10/11/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Rapid Casino shënon 7.4 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Rapid Casino

Rapid Casino ofron lojëra të njohura si Slotat, Ruletë, Blackjack, Baccarat, Sic Bo , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Rapid Casino

Pas lojërave të ofruara nga Rapid Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Rapid Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Pragmatic Play, Play'n GO, Relax Gaming, Push Gaming, Quickspin , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Rapid Casino

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Rapid Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Visa, MasterCard, Neteller, Skrill, EcoPayz , dhe më shumë.

Pse të luani në Rapid Casino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Rapid Casino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Rapid Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (23)
1x2Gaming
4ThePlayer
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Games Labs
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspin
ReelPlay
Relax Gaming
Spearhead
Sthlm Gaming