Red Stag Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Red Stag
Red Stag is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
American ExpressBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Money
EcoPayz
Eezie Pay
Litecoin
MasterCardNeteller
Prepaid Cards
Quick Cash
SkrillVisa
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Finlanda
Norvegjia
Polonia
SoftwareSoftware (1)

About

Red Stag është një hyrje relativisht e re në hapësirën e lojërave të fatit, e nisur në vitin 2015, nga kazinotë Deckmedia NV. Prandaj, bashkimi me markat prestigjioze të Deckmedia-s si kryeqyteti i lojërave elektronike, Uptown Aces, ndër të tjera. Red Stag është një përshtatje e përkryer për lojtarët që kërkojnë një stok të freskët lojërash, falë ofertave të tij dhe shërbimit profesional ndaj klientit.

Games

Red Stag gëzon një portofol të gjerë lojrash dhe lojtarët këtu janë të llastuar për zgjedhje. Ai përmban një sërë lojërash me automat, midis lojërave të tjera standarde të kazinosë, të tilla si baccarat, blackjack, ruletë, video poker dhe tituj të tjerë klasikë të kazinosë. Vlen të përmendet se platforma celulare e Red Stag ofron pothuajse të gjitha lojërat e tyre të kazinosë.

Withdrawals

Kërkimi i pagesës këtu është një shëtitje në park, vetëm duke vënë në dukje se opsionet e tërheqjes janë mjaft të kufizuara. Lojtarët mund të arkëtojnë fitimet duke përdorur metodat e mëposhtme të pagesës: Neteller, Skrill, EcoPayz, çek dhe transferim bankar. Çdo modalitet ka të mirat dhe të këqijat e veta unike, lojtarët duhet të jenë të sigurt që të shikojnë gjëra të tilla si koha e pritjes dhe shumat maksimale.

Languages

Faqja e internetit e Red Stag është e disponueshme vetëm në anglisht. Kjo nënkupton që të gjitha lojërat e tyre mund të luhen vetëm në këtë gjuhë. Kjo duket se nuk është shumë e larmishme për t'u ofruar lojtarëve të tyre ndërkombëtarë. Por, duke qenë se kjo kazino fokusohet vetëm në tregun amerikan, përfituesit e vetëm për momentin janë lojtarët në dukje nga vendet anglishtfolëse.

Promotions & Offers

Red Stag është mjaft bujar në ofertat e tij. Në kohën e shkrimit të këtij rishikimi, kishte 12 bonuse dhe promovime unike. Shpërblimet e tyre të mirëseardhjes janë një nga stimujt më konkurrues që u ofrohen lojtarëve të rinj në këtë industri. Grupi i tyre i bonuseve është në pikën e duhur. Red Stag shënon mirë kur bëhet fjalë për bonus dhe promovime.

Live Casino

I lindur në një kohë të përparimeve të jashtëzakonshme teknologjike, Red Stag është ngritur ndaj kërkesave për lojëra kazino online përmes ofertave të saj. Versioni i tij celular vlerësohet mjaft mirë, për sa i përket lojërave të kazinove celularë. Shkarkimi i tyre dhe luajtja e menjëhershme janë atraksionet kryesore, por lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë pak më poshtë standardeve të industrisë.

Software

Red Stag ofron lojëra të zhvilluara nga teknologjia WSG. Lojërat Red Stag Casino mund të luhen në tre mënyra. Mund ta shkarkoni ose softuerin e kazinosë në kompjuterin tuaj, duke përdorur versionin e bazuar në Flash, ose versionin e optimizuar për celular të kazinosë. Për sa i përket lojës në lëvizje, Red Stag funksionon në mënyrë të përsosur me shumicën e platformave celulare.

Support

Puntorët e Kazinosë Red Stag gëzojnë shërbimin mbështetës ndaj klientit. Lojtarët janë të siguruar për reagime të shpejta për shqetësimet e tyre, përmes përgjigjeve në kohë, për të gjitha çështjet përkatëse që mund të kenë, përmes bisedës live, një numri pa pagesë në SHBA dhe email-it. Seksioni FAQ gjithashtu kërkon të adresojë disa nga shqetësimet e zakonshme të ngritura nga lojtarët.

Deposits

Opsionet e përdorura për lojtarët e Red Stag për sa i përket ngarkimit të parave në llogaritë e tyre nuk janë më të mëdhatë atje. Nuk duhet të ketë shumë vështirësi për të gjetur një opsion, pavarësisht nga juridiksioni i një lojtari. Ato ofrojnë tetë metoda unike depozitimi, të cilat përfshijnë Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Ukash, EcoPayz, paysafecard dhe Quick Cash.