Regent Play

Age Limit
Regent Play
Regent Play is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Rreth Regent Play

Ky Mobile Casino u themelua në 2019 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 04/02/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Regent Play shënon 7.73 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Regent Play

Regent Play ofron lojëra të njohura si Blackjack, Bileta gërvishtëse, Video Poker, Ruletë, Baste online , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Regent Play

Pas lojërave të ofruara nga Regent Play ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Regent Play ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si iSoftBet, Blueprint Gaming, Playson, Barcrest Games, WMS (Williams Interactive) , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Regent Play

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si Mbretëria e Bashkuar , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Regent Play mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Paysafe Card, EcoPayz, Bank transfer, MasterCard, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Regent Play ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Regent Play është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për t'u ditur.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (27)
AstroPay
Bank transferCredit CardsDebit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
Klarna
Maestro
MasterCard
MuchBetter
NetellerPayPalPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Wire Transfer
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (8)
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (32)