Royal Panda

Age Limit
Royal Panda
Royal Panda is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Royal Panda filloi operacionet në mars 2014 dhe është licencuar nën Autoritetin e Lotarive dhe Lojërave të Maltës. Menjëherë pas kësaj, ata vazhduan të kërkonin certifikim edhe nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Dhe gjithashtu bashkëpunoi me të gjithë operatorët e mëdhenj në skenën e lojërave të fatit në internet si Microgaming dhe NextGen për të krijuar përvojën përfundimtare të lojërave të fatit.

Games

Pasi bëjnë një depozitë, lojtarët marrin akses në mbi 300 lojëra emocionuese kazino dhe një përvojë të pakujdesshme kumari. Por meqenëse të gjitha këto opsione mund të ngatërrojnë lojtarët, ata grupuan lojëra të ngjashme në shtatë kategori për t'i bërë ato miqësore për përdoruesit. Llojet e njohura përfshijnë lojëra elektronike video, lojëra elektronike klasike, ruletë, blackjack, lojëra tavoline, video poker, kazino live dhe baste sportive.

Withdrawals

Opsioni ideal i tërheqjes së Royal Panda është transferta bankare, por lojtarët mund t'i marrin paratë e tyre edhe përmes Skrill, Neteller dhe Visa. Sado që mund të duket si një fushë shitjesh e mbivlerësuar, kazino ka një histori mbresëlënëse për tërheqje të shpejta. Në fakt, shumica e vlerësimeve pozitive të kazinosë kanë të bëjnë me pagesat e tyre në kohë dhe mbështetjen e madhe.

Languages

Për momentin, Royal Panda mbështet gjuhën kineze, portugeze, gjermane, japoneze, norvegjeze, spanjolle, suedeze dhe angleze. Kjo sugjeron që kazinoja po synon Evropën si tregun e saj primar. Dhe ideja duket se është e vlefshme pasi këto zona kanë GDP dhe popullsi të mirë. Deri në momentin e shkrimit të këtij artikulli, Royal Panda nuk ka treguar interes për fusha të tjera.

Live Casino

Lojtarët që janë të interesuar në lojërat celulare mund të shkarkojnë APK-në e Royal Panda dhe të luajnë në lëvizje. Të tjerët që preferojnë lojën e menjëhershme mund të argëtohen në shfletues, dhe sigurisht, ekziston opsioni i tregtarit të drejtpërdrejtë. Sido që të jetë, të gjithë lojtarët kanë akses në të njëjtin sistem dhe mundësi.

Promotions & Offers

Ashtu si çdo kazino tjetër me reputacion, Royal Panda ofron bonuse emocionuese për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë.

  • Bonusi i regjistrimit - 100% bonus mirëseardhjeje me limit 100 dollarë.
  • Bonus bambu - 150 dollarë bonus javor çdo të premte nga ora 00:00 deri në 23:59 CEST.
  • Lucky 21 - lojtarët e blackjack-ut mund të fitojnë një çmim monetar prej 210 dollarësh me mundësi tërheqjeje çdo 21 të muajit.

Software

Royal Panda synon të rrafshojë fushën e lojës për të gjithë lojtarët. Dhe kjo është arsyeja pse ata kanë bashkëpunuar me ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë që kanë shumë përvojë në industrinë e lojërave të fatit. Partnerët më të shquar të kazinosë janë Microgaming, i cili filloi veprimtarinë në 1994 dhe NextGen - një ofrues i besuar i softuerit të kazinosë.

Support

Sipas rishikimeve të përdoruesve, Royal Panda ofron mbështetje të shkëlqyer për klientët. Dhe pasi klikoni butonin e madh të kuq të kontaktit në faqen fillestare, përdoruesi mund të zgjedhë midis kërkimit të FAQ, fillimit të një bisede të drejtpërdrejtë, dërgimit të një emaili ose thirrjes së mbështetjes. Sidoqoftë, biseda e drejtpërdrejtë duket të jetë opsioni më i popullarizuar midis të katërve.

Deposits

Kjo kazino në internet pranon depozita nga shumica e opsioneve të besueshme të pagesave të disponueshme në internet, me kartat Visa dhe Master që kryesojnë atë listë. Këto dy janë opsionet më të përshtatshme për lojtarin dhe kazinonë. Sidoqoftë, ekzistojnë opsione alternative të depozitave si Skrill, Neteller, karta Paysafe, AstroPay, DineroMail, ecoPayz, ePro, Euteller, eWire dhe Giro Pay.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
Shah
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
UFC
Valorant
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (28)
AGMO
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
Bank transfer
Boleto
Credit CardsDebit Card
DineroMail
Euteller
Fast Bank Transfer
FundSend
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
Instant bank transfer
Lobanet
NetellerPaysafe Card
Przelewy24
SafetyPay
Skrill
Sofortuberwaisung
Todito Cash
Trustly
Ukash
eKonto
ewire
MonedhatMonedhat (10)
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (6)
Brazili
Gjermania
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (12)