Royal Spinz

Age Limit
Royal Spinz
Royal Spinz is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Filluar në vitin 2015, RoyalSpinz është bërë i njohur si një kazino në internet e njohur me lojtarët e lojërave elektronike. Ky treg i veçantë do të përfitojë maksimumin nga kjo faqe pasi është i fokusuar në vend. Sidoqoftë, ka mjaft lloje të tjera lojërash për t'u tërhequr edhe nga një audiencë më e përgjithshme.

Games

Apeli kryesor i RoyalSpinz është seksioni i tij i gjerë i video pokerit. Paraqitja e faqes tregon qartë lojtarët që kanë bërë secilën nga këto lojëra, duke lehtësuar sensin e lundrimit. Ka edhe lojëra të njohura tavoline që ia vlen t'i provoni. Këto përfshijnë blackjack dhe baccarat. Për më tepër, ka disa lojëra ruletë.

Withdrawals

Faqja ka një politikë të qartë të tërheqjes së parave duke përdorur të njëjtën metodë që është përdorur për të bërë depozitën fillestare. Megjithatë, nëse lojtari fiton para shtesë, këto do të dërgohen në llogarinë e tij bankare nëpërmjet transfertës bankare. Ky veprim do të thotë që tërheqjet ndonjëherë mund të përbëhen nga dy transaksione.

Languages

Meqenëse kjo faqe është e bazuar në Evropë, nuk është çudi që gjuhët e disponueshme vijnë nga ky kontinent. Lojtarët kinezë do të zhgënjehen kur dëgjojnë se gjuha e tyre amtare nuk është e disponueshme. Pavarësisht kësaj, ekziston një gamë e gjerë duke përfshirë anglisht, frëngjisht, gjermanisht, spanjisht, rusisht, italisht, suedisht, norvegjez dhe finlandisht.

Live Casino

Si dhe versioni standard i faqes, RoyalSpinz gjithashtu përmban një kazino të drejtpërdrejtë për lojtarët që mund të kontrollojnë. Marka është zgjeruar edhe në tregun celular duke lëshuar një version të shkarkueshëm, që do të thotë se lojëra të shumta mund të luhen në pajisjet inteligjente portative, si telefonat dhe tabletët.

Promotions & Offers

Sajti ka një bonus mirëseardhjeje prej 400% (deri në 800 euro) për lojtarët e rinj, që është deri tani promovimi më tërheqës për RoyalSpinz. Përveç kësaj, ka një bonus 15% nëse lojtarët përdorin metoda të zgjedhura të depozitave, plus një promovim sigurimi për ata që regjistrohen me ta.

Software

Ofruesit kryesorë të softuerit të kësaj faqeje janë GameScale dhe BetSoft, si dhe disa elementë nga Net Entertainment. Në rastin e lojërave që përdorin softuer shtesë, faqja e internetit i etiketon këto. RoyalSpinz deklaron se ata përdorin teknologjinë e shtresave të sigurta 128-bit (SSL) për të maksimizuar sigurinë kur bëhet fjalë për mbrojtjen e të dhënave të lojtarit.

Support

Ekzistojnë dy mënyra kryesore për të marrë mbështetje nga ekipi i stafit. Njëra është t'u dërgoni atyre një email duke detajuar çështjen. Sajti pretendon se ka një sistem mbështetës në vend 24/7, kështu që përgjigjet duhet të jenë të shpejta. Ekzistojnë gjithashtu operatorë të bisedave të drejtpërdrejta në dispozicion për ata që kanë nevojë për një përgjigje më të menjëhershme.

Deposits

Lojtarët mund të përdorin karta bankare si Maestro, Visa dhe MasterCard. Përndryshe, ata mund të paguajnë para me metoda dixhitale duke përfshirë ecoPayz, CASHlib, Flexepin, Entropay dhe Neteller. Faqja u ofron përdoruesve mundësinë që të paguajnë edhe nëpërmjet bitcoin, një kriptomonedhë moderne që ka filluar të njihet nga kazinotë online.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Norvegjeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (29)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EPS
EasyEFT
Ebanking
EcoPayz
Euteller
GiroPay
MasterCard
Multibanco
NetellerPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
SafetyPay
Siru Mobile
Skrill
Sofort
SporoPay
TrustPay
Trustly
Visa
WebMoney
Zimpler
iDEAL
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Franca
Gjermania
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (8)
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
Fugaso
GS
Playson
Spinomenal
Xplosive