Samosa Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Samosa Casino
Samosa Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Përfitimet
+ Kushtet e kthimit të parave
+ Kushtet e depozitimit
+ Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Direct Bank Transfer
EPS
EcoPayz
GiroPay
Interac
Klarna
Maestro
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
Siru Mobile
Skrill
Trustly
Visa
iDEAL
iDebit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Holanda
India
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (21)

Rreth Samosa Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 17/02/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Samosa Casino shënon undefined nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Samosa Casino

Samosa Casino ofron lojëra të njohura si Mini Baccarat, Craps, Dragon Tiger, Slotat, Punto Banco , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Samosa Casino

Pas lojërave të ofruara nga Samosa Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Samosa Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Evolution Gaming, Amatic Industries, GameArt, NetEnt, Yggdrasil Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Samosa Casino

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Samosa Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Credit Cards, Debit Card, Visa, Neteller, Bank transfer , dhe më shumë.

Pse të luani në Samosa Casino ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Samosa Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për t'u ditur.