ScratchMania

Age Limit
ScratchMania
ScratchMania is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Kazino celulare Scratchmania është një kazino në internet me përmasa mesatare që u krijua në 2011. Ajo është bërë një markë e njohur e lojërave online në të gjithë Evropën. 

Një mirëseardhje e ngrohtë i pret anëtarët e rinj me të mira si bonuse për lojë falas, bonuse për depozitat e ndeshjeve për pagesat fillestare dhe javore, një koleksion masiv lojërash dhe më shumë. 

Ne dërguam ekipin tonë të studiuesve për të vlerësuar kazinonë. Ne kemi përpiluar një përmbledhje gjithëpërfshirëse duke u fokusuar në pajtueshmërinë celulare të kazinosë. Lexoni seksionet e mëposhtme për njohuri se çfarë të prisni kur bashkoheni dhe luani lojëra në platformën celulare në kazino Scratchmania.

Pse të luani Scratchmania Mobile Casino

Scartchmania hyri në tregun e lojërave kur lojërat në kazinotë me tulla dhe llaç filluan të kalojnë në lojërat online dhe ato celulare. 

Në vijim të kësaj, kazinoja ka grumbulluar vite përvojë duke ofruar shërbime të shkëlqyera dhe duke iu përshtatur kohërave në ndryshim në tregun konkurrues. Anëtarësimi në kazino ju lejon të kërkoni bonuse të mahnitshme, të luani lojëra emocionuese dhe të bashkoheni në një klub ekskluziv VIP me shërbime bankare të personalizuara dhe mbështetje për klientët. 

Ju mund të jeni të sigurt se çdo informacion personal i dhënë kazinosë gjatë regjistrimit është i siguruar mirë nën një shtresë enkriptimi 128-bit dhe certifikatat më të fundit SSL. Përveç kësaj, bonuset vijnë me kushte miqësore që ju lejojnë të mbani fitimet nëse ndiqni rregullat.

Aplikacionet e kazinosë Scratchmania

Scrartchmania është një kazino celulare plotësisht e integruar që disponohet në modalitetin flash. Na pëlqeu qasja e dizajnit që përdor përdorshmërinë ndër-platformë të teknologjisë së zhvillimit të uebit HTML5 për të ofruar një platformë lojrash që mund të përdoret pa shkarkuar asnjë aplikacion. 

Përdorimi i kazinosë së menjëhershme kërkon vetëm qasje në faqen e uljes në një shfletues ueb celular. Mund ta merrni falas në pajisjet moderne celulare.

Ku mund të luaj Scratchmania Mobile Casino

Lojtarët përdorin pajisje portative për të luajtur ndërsa janë në lëvizje pasi janë bashkuar në kazino celulare Scarthcmania. Pajtueshmëria ndër-platformë e faqes së internetit lejon lojërat në pajisjet Android dhe iPhone ose iPad që përdorin versionin më të fundit të iOS. 

Karakteristikat e kazinosë funksionojnë jashtëzakonisht mirë kur luani në versionin e lojës së menjëhershme të kazinosë. Mund të bëni depozita, të kërkoni bonuse, të kërkoni paratë e gatshme, të kontrolloni statusin tuaj VIP dhe të ftoni miqtë tuaj të bashkohen në kazino me telefonin tuaj celular, me kusht që të lidheni me një lidhje të qëndrueshme interneti.

Games

Kazino celulare Scratchmania ka krijuar marrëdhënie të suksesshme me zhvilluesit e njohur të lojërave celulare duke i lejuar anëtarët të shijojnë lojëra të ndryshme. Megjithatë, kazino nuk përfshin një filtër për t'u kufizuar në lojëra nga një zhvillues specifik. 

Për më tepër, nuk mund të kërkoni për lojëra të njohura me emër. Arritja në një lojë të veçantë është e mundur duke hapur një nga kategoritë e diskutuara në seksionet më poshtë.

Slots

Seksioni slot i kazinosë celulare Scratchmania përmban lojëra me vështirësi dhe tema të ndryshme. 

Mund të luani lojëra që fitohen lehtësisht me 3 dhe 5 rrotulla ose të përpiqeni të fitoni çmime të mëdha të përfshira në lojëra elektronike me 7 rrotulla. Titujt e preferuar në këtë kategori mes lojtarëve që jetojnë në Evropë përfshijnë si më poshtë:

 • Magjistari Fortune
 • Hotshot Reels
 • Hotel fantazmë
 • GemX
 • Pasuritë e Trojës

Blackjack

Lojërat Blackjack janë klasike të kazinosë të paraqitura në çdo kazino moderne, duke përfshirë platformën e lojërave celulare Scratchemania. Mund të hapni variacionet e lojërave me letra duke lundruar te seksioni i lojërave klasike. 

Kazino liston tituj blackjack që funksionojnë në një motor të automatizuar lojërash. Opsionet që ju sugjerojmë të provoni në këtë kategori përfshijnë blackjack dhe lojëra të tjera me letra si:

 • Gërvishtja e Blackjack 
 • Bingo Delight
 • Royal Flush
 • 7 me fat
 • Ari i Egjiptit

Lojëra të tjera

Opsionet e basteve në kazinonë celulare Scratchmania vijnë në shumë forma. Përveç lojërave klasike, lojtarët mund të vendosin baste në jackpot progresive ose të blejnë letra gërvishtëse për të marrë pjesë në turne me pagesa të mëdha. 

Lista e mëposhtme ka lojërat e specializuara më të rekomanduara për të provuar:

 • Kitty Fiton Jackpot
 • Jackpot i frutave të yjeve
 • Rrota e fatit
 • Rrotullime gërvishtëse
 • Gurë i çmuar 259 mijë

Bonuses

Scratmania mirëpret ngrohtësisht të rinjtë duke dhënë bonuse të majme. Çmimet vijnë menjëherë pas regjistrimit dhe më shumë bonuse vazhdojnë të rrjedhin ndërsa fitoni përvojë dhe mësoni se si të lëvizni nëpër seksione të ndryshme të kazinosë. 

Bonuset e rifreskimit janë të disponueshme çdo javë, ndërsa programi VIP përmban gurë të çmuar dhe shpërblime të fshehura që përmirësohen vetëm kur grumbulloni më shumë pikë. Skica më poshtë ju jep një vështrim të vogël të bonuseve të disponueshme në kazino celulare Scratchmania:

 • 7 € Bonus regjistrimi falas
 • 100% Bonus i depozitës së parë
 • 20% bonus kthimi i parave të hënën
 • Deri në 50 € bonus Argëtimi të Premten

Languages

Kazino celulare Scratchmania mbështet shumë gjuhë, duke u mundësuar lojtarëve celularë të përdorin kazinonë në gjuhën e tyre lokale. 

Kalimi në gjuhën tuaj të preferuar kërkon që ju të merrni opsionet nga lista rënëse në menynë kryesore. Mund të kaloni midis:

 • anglisht
 • italisht
 • gjermanisht
 • kineze
 • rusisht

Monedhat

Seksioni i arkëtarit të kazinosë Scratchmania është konfiguruar për të pranuar pagesa nga monedhat kryesore. Një përshtatshmëri e tillë lejon lojtarët në të gjithë Evropën dhe Kanadanë të depozitojnë dhe tërhiqen shpejt pa konvertim të monedhës. 

Monedhat e mbështetura ndryshojnë në varësi të metodës bankare të përdorur. Ju mund të bëni transaksione me arkëtarin duke përdorur monedhat e mëposhtme:

 • EUR
 • GBP
 • USD
 • NOK
 • AUD

Software

Koleksioni i lojërave në kazino celulare Scratchamania përfshin lojëra nga disa zhvillues. 

Standardet e larta të mbështetura nga ekipi i verifikimit që filtron lojërat e listuara në holl lejojnë lojërat nga zhvilluesit e mëposhtëm të softuerit:

 • iSoftBet
 • Leander 
 • Anakatech

Support

Mbështetja e klientit është një pjesë integrale e çdo kazinoje të largët. Scratchmania ofron mbështetje për metoda të shpejta dhe të besueshme. Përdorni butonin na kontaktoni në menynë kryesore për të hapur këto kanale komunikimi të mbështetura në kazino:

Si e vlerësojmë Scratchmania Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Scratchmania është një kazino e vjetër që është përshtatur me sukses me tendencat e lojërave. Ne ju rekomandojmë të kërkoni bonuse në këtë kazino, duke filluar me paratë pa pagesë pas regjistrimit dhe bonusin e ndeshjes 100% kur të ndiheni gati për të bërë depozitën fillestare.

Shumëllojshmëria e pakët e lojërave është një nga pengesat për të luajtur në këtë kazino. Lobit i mungon ruleta dhe seksioni i lojërave të drejtpërdrejta. 

Megjithatë, lojërat në holl vijnë me avantazhin e aksesit në distancë nëpërmjet celularit. Ju mund të paguani duke përdorur një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh bankare me monedha kryesore.

Deposits

Bankimi në këtë kazino celulare mund të bëhet me metoda të ndryshme që mbështesin transaksionet e iniciuara në celular. 

Depozitat zakonisht arrijnë në llogarinë tuaj të kazinosë celulare disa minuta pas përfundimit, ndërsa tërheqjet vonojnë nga 1 deri në 7 ditë pune. 

Lista e mëposhtme u tregon lexuesve opsionet e disponueshme në seksionin e ndalimit të kazinosë celulare Scratchmania:

 • VIZA
 • Mastercard
 • Skrill
 • Neteller
 • Cashlib
Total score9.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (2)
Bonus pa depozitëBonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Cashlib
Coinspaid
Jeton
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (17)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Portugalia
Republika Çeke
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (2)