Slot Hunter Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Slot Hunter
Slot Hunter is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.8
Përfitimet
+ Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
+ Bonuset VIP
+ Turne në dispozicion
+ Një përzgjedhje e gjerë e pagesave

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Maestro
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrill
Trustly
Visa
Zimpler
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (13)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Kili
Meksika
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Zvicra
SoftwareSoftware (43)
1x2Gaming
BGAMING
Barcrest GamesBetsoft
Big Time Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
Gamomat
High 5 Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
NetEntNextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickfireQuickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger GamingRelax GamingSG Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Spinomenal
Sthlm Gaming
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet

Rreth Slot Hunter

Ky Mobile Casino u themelua në undefined dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 30/03/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Slot Hunter shënon 7.8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Slot Hunter

Slot Hunter ofron lojëra të njohura si Slotat, Rummy, Pai Gow, Texas Holdem, Ruletë , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Slot Hunter

Pas lojërave të ofruara nga Slot Hunter ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Slot Hunter ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si 1x2Gaming, Play'n GO, Evolution Gaming, Push Gaming, Quickfire , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Slot Hunter

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Slot Hunter mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Visa, EcoPayz, Paysafe Card, Skrill, MasterCard , dhe më shumë.

Pse të luani në Slot Hunter ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Slot Hunter është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për-ditur.