Slots Capital

Age Limit
Slots Capital
Slots Capital is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Slots Capital merr një qasje minimaliste në të gjitha modelet e tyre, dhe kjo e bën kazinonë miqësore për përdoruesit dhe të lehtë për sytë. Falë këtij stili unik, kjo kazino online ka krijuar një emër mjaft të mirë për veten në skenën e lojërave të fatit ndër vite. Dhe siç sugjeron emri, shumica e lojërave të tyre janë lojëra elektronike.

Games

Pas ngarkimit të faqes, lojtarët marrin akses në qindra lojëra që vijnë në gjashtë kategori. Slot-et qëndrojnë bukur në vendin e parë në meny dhe lista e lojërave nën të nuk është aspak mbresëlënëse. Kazino ka gjithashtu i-slots, lojëra tavoline, jackpots, video poker dhe një seksion specialiteti që strehon lojëra me porosi.

Withdrawals

Të luash është argëtuese, por fitimi i atij mega jackpoti është arsyeja kryesore që njerëzit vizitojnë kazinotë, apo jo? Dhe kjo kazino e di shumë mirë këtë. Për këtë arsye, ata kanë ngritur sisteme financiare për të lëshuar pagesa brenda 48 orëve pas kërkesës. Opsionet e disponueshme të tërheqjes përfshijnë Skrill, Neteller, ecoPayz, transferta bankare dhe çeqe.

Languages

Kur bëhet fjalë për gjuhët, Slots Capital duket se mbështet vetëm anglishtfolësit. Kjo është një goditje e madhe për pjesën tjetër të botës, por kazinoja ka vendosur t'i përmbahet gjuhës që di më mirë. Në fund të fundit, kumarxhinjtë e rregullt vijnë nga Britania e Madhe dhe Evropa, të cilat kanë anglishten si gjuhë kryesore ose dytësore.

Live Casino

Slots Capital ka punuar shumë për të ofruar opsione fleksibël të lojërave. Meqenëse shumica e lojtarëve janë në telefona inteligjentë, faqja ofron aplikacione si për iPhone ashtu edhe për Android. Ata gjithashtu kanë një version të shkarkueshëm për përdoruesit e desktopit që duan të shijojnë një përvojë të pandërprerë lojrash. Megjithatë, lojtarët gjithashtu mund të identifikohen dhe të luajnë pikërisht atje në shfletues.

Promotions & Offers

Në një përpjekje për të tërhequr lojtarë të rinj, kazino ofron një bonus të mirëseardhjes prej 277% për çdo depozitë prej 20 dollarësh ose më shumë. Dhe sinqerisht, kjo është një nga ofertat më bujare në internet. Ato ofrojnë gjithashtu shpërblime javore që zakonisht janë një bonus paraprak, plus çipa kazino falas.

Software

Kazinoja përdor Rivalin si operatorin e saj kryesor, për një arsye të mirë. Është një ofrues kryesor i softuerëve të lojërave në internet, i cili filloi operacionet në vitin 2006. Ata gjithashtu kanë një histori mbresëlënëse të punës me kazino të shumta të markës së bardhë. Dhe lista e tyre e lojërave të lojërave elektronike është thjesht jashtë kësaj bote.

Support

Kazinove online kanë nevojë për një sistem të fuqishëm mbështetës përdoruesi për të gjithë lojtarët e tyre që të jenë të suksesshëm në arenën e sotme të lojërave të fatit. Dhe Slots Capital e merr këtë çështje shumë seriozisht. Ata ofrojnë mbështetje live 24/7, por përdoruesit gjithmonë mund t'i dërgojnë ekipit një email dhe të presin përafërsisht 24 orë për një përgjigje.

Deposits

Slots Capital ka bashkëpunuar me të gjitha opsionet e njohura të pagesave të disponueshme për industrinë e lojërave të fatit. Visa dhe Mastercard janë opsionet e preferuara të depozitave këtu, të ndjekura nga Skrill, Neteller, ecoPayz, EasyEFT dhe SID Instant EFT. Me këto opsione, çdokush në botë mund të depozitojë, përveç nëse ka kufizime ligjore në rajonin e tij ose të saj.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
American Express
EcoCard
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
Skrill
Transfer Money
Visa
MonedhatMonedhat (5)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Euro
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Franca
Gjermania
Shtetet e Bashkuara
Spanja
SoftwareSoftware (1)