Slots Heaven

Age Limit
Slots Heaven
Slots Heaven is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Slots Heaven është një filial i Mansion Group që u zhvillua për të synuar një pjesë specifike të tregut me automatet. Megjithatë, megjithëse ky ishte qëllimi, që atëherë është zgjeruar për të përfshirë lojëra më të përgjithshme të kazinosë përveç lojërave elektronike - megjithëse ky është ende fokusi i tyre.

Games

Siç tregon emri, fokusi kryesor i Slots Heaven është te lojërat slot. Këto përfshijnë, por nuk kufizohen në, Stars Awakening, Jurassic Island dhe The Flintstones. Ekzistojnë gjithashtu shumë lojëra të rregullta kazino të disponueshme si lloje të ndryshme rulete dhe 24 variacione të ndryshme të Blackjack. Ofrohet edhe video poker.

Withdrawals

Përdoruesit që luajnë në Slots Heaven kanë mundësinë e tërheqjes së parave të tyre përmes një sërë opsionesh tradicionale dhe më inovative dhe të avancuara. Kartat e kreditit dhe të debitit janë forma më e zakonshme e tërheqjes, por lojtarët mund të zgjedhin gjithashtu një transfertë bankare ose përmes një portofoli elektronik si Skrill. Transferimi bankar në internet është gjithashtu i disponueshëm.

Languages

Anglishtja është gjuha kryesore e Slots Heaven dhe e vetmja gjuhë funksionuese e faqes në internet. Anglishtja është gjithashtu gjuha e vetme e ofruar në opsionet e mbështetjes dhe kështu rekomandohet vetëm për ata që kanë një zotërim të fortë të gjuhës angleze. Është e mundur që përkthimet do të jenë të disponueshme në të ardhmen.

Live Casino

Përveç lojërave elektronike që mund të luhen në faqen e internetit, ka një sërë opsionesh të tjera që lojtarët mund t'i shijojnë gjithashtu. Lojërat tavoline si Crap dhe Tequila Poker janë të disponueshme dhe lojtarët gjithashtu kanë mundësi të luajnë në një kazino live si dhe në video poker.

Promotions & Offers

Slots Heaven, si shumica e kazinove në internet, u ofron lojtarëve të saj një sërë bonusesh dhe promovimesh të ndryshme. Me çdo depozitim fillestar, Slots Heaven u ofron lojtarëve 40 rrotullime falas për t'i përdorur në kazinonë celulare. Ato gjithashtu do të përputhen me 100 për qind të depozitës tuaj deri në vlerën e njëqind paundëve ose eurove.

Software

Softueri i përdorur në Slots Heaven mbështetet shumë në softuerin Playtech i cili përdoret për të gjitha platformat nën ombrellën e Madison Group. Madhësia e shkarkimit është 90.4 MB dhe kërkesat për shkarkim janë 1 GB RAM me rezolucion 1280×800 ose më të lartë. Kërkon gjithashtu Flash Player 11.3 ose më lart për të funksionuar.

Support

Sipas rregulloreve, ka një numër opsionesh mbështetëse të disponueshme për lojtarët. Mënyra më e lehtë për të kontaktuar ekipin është nëpërmjet adresës së emailit të listuar në faqen e mbështetjes së faqes së internetit. Ekziston gjithashtu një numër telefoni falas për ata që telefonojnë nga Mbretëria e Bashkuar dhe një numër ndërkombëtar për ata në vende të tjera.

Deposits

Si dhe një përzgjedhje e madhe e lojërave slot, Slots Heaven ofron gjithashtu një shumëllojshmëri të gjerë të opsioneve më të fundit dhe më inovative të depozitave. Këto përfshijnë, por nuk kufizohen në, transfertë bankare, kartën e debitit, kartën e kreditit dhe bankingun e menjëhershëm. Është gjithashtu e mundur të depozitoni duke përdorur një portofol elektronik ose një kartë të parapaguar.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
4B
Boku
Citadel Internet Bank
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Entropay
Euro6000
Laser
Maestro
NetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Solo
Switch
Visa
Visa Delta
Visa Electron
WebMoney
instaDebit
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (1)