SlotV Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
SlotV Casino
SlotV Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Rreth SlotV Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2017 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 13/07/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, SlotV Casino shënon 8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në SlotV Casino

SlotV Casino ofron lojëra të njohura si Video Poker, Ruletë, Blackjack, Baccarat, Slotat , si dhe bonuse emocionuese. Kjo Mobile Casino u shërben Mobile Casino ​-dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në SlotV Casino

Pas lojërave të ofruara nga SlotV Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. SlotV Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Foxium, Booongo Gaming, Bally, Endorphina, Pragmatic Play , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në SlotV Casino

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, SlotV Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard , dhe më shumë.

Pse të luani në SlotV Casino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në SlotV Casino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. SlotV Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score8.0
Përfitimet
+ Mënyra të shumta pagese
+ Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë
+ Mbështetje për klientët 24/7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (24)
Baste falas
Bitcoin Bonus
Blackjack Bonus
Bonus ball
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus referimiBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
Reduced Juice Line
Roulette Bonus
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Bullgare
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Indoneziane
Portugeze
Rumune
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Swedish Gambling Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (51)
Age of Empires
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBlackjack
Boks
Call of Duty
Dota 2
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Lojë shfaqje
Lotaria
Motorsport
Overwatch
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
EPS
EcoPayz
Euteller
Klarna
MasterCardNeteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Rapid Transfer
SkrillVisa
Visa Electron
Zimpler
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Leu rumun
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Irlanda
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (44)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Amatic IndustriesBTGBally
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Chance Interactive
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
FoxiumGreenTubeHabanero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning BoxNetEntNextGen GamingNovomatic
Old Skool Studios
Oryx Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcatRed Tiger Gaming
Shuffle Master
Side City Studios
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming