Sloty

Age Limit
Sloty
Sloty is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Sloty premton të heqë lojtarët nga këmbët e tyre në momentin që ata fillojnë të rrotullohen për argëtim ose me para të vërteta. Dhe me sinqeritet të plotë, duket se kanë të drejtë. Kazinoja ka bashkëpunuar me operatorët më të mirë në botë për të krijuar një aventurë emocionuese për çdo lloj lojtari. Dhe pjesa më e mirë është se nuk kërkohet shkarkim.

Games

Pas procesit të shkurtër të regjistrimit, lojtarët fitojnë akses në 1,300 lojëra ndërvepruese, të cilat ndahen bukur në pesë kategori. Opsioni i kazinosë live kryeson listën e ndjekur nga blackjack, ruletë në internet, lojëra elektronike dhe lojëra pokeri. Kjo lëvizje synon të forcojë përvojën e përdoruesit. Dhe çdo kategori ka qindra mundësi emocionuese lojrash në dyqan.

Withdrawals

Pra, si mund të marrin lojtarët pagesa nga Sloty? Epo, ka disa opsione; e para janë kartat e kreditit dhe debitit Visa. Me këtë operator pagese, lojtarët mund të tërheqin një minimum prej 10 € dhe një maksimum prej 2,300 € në një transaksion të vetëm. Metoda të tjera të mbështetura të tërheqjes përfshijnë Mastercard, Skrill, Neteller, ecoPayz, Entropay dhe transferta bankare.

Languages

Sloty ka një sy në tregun global. Dhe për këtë arsye, ata kanë përkthyer faqen e tyre të internetit në pesë gjuhë të njohura. Ka pesë variacione të anglishtes në sit për MB, BE, Kanada dhe ZA. Por ata gjithashtu mbështesin suedishten, Deutsch, Suomi dhe Norvegjisht. Megjithatë, kazinoja mund të shtojë gjuhë të tjera në të ardhmen.

Live Casino

Sloty gjithashtu ka investuar shumë në ndërtimin e një siti të shpejtë dhe të pasur me karakteristika. Dhe kjo është arsyeja pse opsioni plug and play është mënyra më popullore për të shijuar një lojë në sit. Ata kanë gjithashtu një aplikacion kazino celular të disponueshëm për përdoruesit e Android dhe iPhone. Por në përgjithësi, faqja funksionon mirë në të gjitha pajisjet.

Promotions & Offers

Si me çdo kazino tjetër të markës së bardhë atje, Sloty ofron një numër mbresëlënës bonusesh bujare. Ata u japin lojtarëve të rinj 1,500 dollarë dhe 300 rrotullime si një bonus regjistrimi, që është një lëvizje mjaft e hapur. Për të marrë një pjesë të këtyre parave, përdoruesit duhet të gjejnë një kod bonus që përputhet me depozitën e tyre në faqen e bonusit.

Software

Që Sloty të qëndrojë në krye të ligës së tyre, ata kanë bashkëpunuar me të gjithë emrat e mëdhenj në skenën e lojërave online. Ato më të dukshmet janë Net Entertainment, Microgaming, Play N'Go dhe Evolution. Ekipi ka shkuar gjithashtu përpara për të zgjedhur lojërat më të mira nga ky operator kryesor, për t'u garantuar lojtarëve një përvojë stimuluese të lojërave.

Support

Ekipi mbështetës i Sloty është i disponueshëm 24/7 në bisedën e drejtpërdrejtë. Pra, kushdo, duke përfshirë jo anëtarët, mund t'i kontaktojë ata pasi të dorëzojë një adresë emaili. Gjithashtu, një skanim i shpejtë përmes FAQ mund të jetë një opsion i mirë pasi ka shumë pyetje dhe përgjigje të dobishme. Përndryshe, përdoruesit mund t'i dërgojnë ekipit një email nëse kanë vërtet nevojë.

Deposits

Ashtu si me çdo biznes me reputacion në internet, Sloty mbështet një numër të mirë të përpunuesve të pagesave. Opsioni i parë në listën e tyre është Visa, i ndjekur nga Master card, Paysafecard, Skrill, Neteller, ecoPayz dhe entropia. Kur i bashkojnë këto opsione pagese me një kriptim 128, është e sigurt të thuhet se të dhënat e ndjeshme të përdoruesit janë në duar të mira.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
Maestro
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (21)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (15)