Kazinotë më të mira celulare me Aristocrat 2023

Aristocrat gaming është një ofrues i gjithanshëm i lojërave të kazinosë që ka dominuar tregun që nga viti 1953. Ata kanë përqafuar teknologjinë duke u thelluar në krijimin e softuerit të lojërave në internet për modelet e tyre të kazinosë. Ky softuer është i disponueshëm në pothuajse të gjitha 90 vendet në mbarë botën ku ata kanë prezencë. Aristocrat është renditur në AS100 (100 kompanitë më të mira në Australi)

Lajmi i fundit

Aristocrat Gaming do të nisë në SHBA në Caesars Casino & Sportsbook
2023-03-09

Aristocrat Gaming do të nisë në SHBA në Caesars Casino & Sportsbook

Më 2 mars 2023, Anaxi, një degë e Aristocrat dhe Caesars Sportsbook & Casino, deklaruan një aleancë strategjike për t'u ofruar klientëve në kazino online Caesars lojërat e kazinosë në internet të Aristocrat me para reale. Ky partneritet vjen vetëm pak ditë pasi kompania njoftoi një tjetër bashkëpunim në Amerikën e Veriut me BetMGM.