Kazinotë më të mira celulare me Betsoft 2022

Betsoft është një nga krijuesit më të njohur në botë të lojërave të kazinove celularë dhe lojërave elektronike 3D. Lojërat që ato ofrojnë janë tërheqëse dhe tërheqëse. Kompania përdor teknologjinë HTML5 për të krijuar një sërë produktesh fantastike. Betsoft ka qenë i fortë për më shumë se 10 vjet dhe ka fituar një sërë çmimesh.

Kazinotë më të mira celulare me Betsoft 2022

Lajmi i fundit

Betsoft nis 2022 me pikat klasike të trefishta të lëngshme
2022-02-21

Betsoft nis 2022 me pikat klasike të trefishta të lëngshme

Më 27 janar 2022, Betsoft njoftoi debutimin e një eksperience të shijshme përmes Triple Juicy Drops. Kjo lojë krejt e re krenohet me sistemin kaskadë, i cili sjell një mënyrë freskuese të ndryshme se si lëvizin rrotullat. 

Shkoni në një udhëtim në Lindje me zotin Macau të Betsoft
2021-10-04

Shkoni në një udhëtim në Lindje me zotin Macau të Betsoft

Kur bëhet fjalë për zhvillimin e disa prej lojërat më të mira të kazinosë celulare përreth, Betsoft ia vlen reklamën. Kompania deri më tani ka lëshuar më shumë se 200 lojëra RNG në 15+ tregje të rregulluara. Mos harroni, lojërat Betsoft janë testuar për drejtësi nga Gaming Labs International i pavarur.

Ofruesit kryesorë të softuerëve të kazinosë celulare
2021-08-13

Ofruesit kryesorë të softuerëve të kazinosë celulare

Teknologjia po përmirësohet në mënyrë drastike në ditët e sotme. Software që kazinove celulare janë duke përdorur kohët e fundit është më i avancuar se ato të përdorura në të kaluarën.