Kazinotë më të mira celulare me Playson 2022

Playson është një ofrues relativisht i ri i softuerit të kazinosë me një të ardhme premtuese. Baza e tyre është në Maltë dhe fokusi i tyre kryesor është te Slots. Ata krenohen që kanë një ekip të përkushtuar zhvilluesish të aftë dhe kanë ofruar tashmë mbi 40 lojëra kazino plotësisht funksionale, duke përfshirë Fruits & Jokers dhe Super Burning Wins.

Lajmi i fundit

Fuqia e Ujkut: Mbaj dhe Fito
2021-09-28

Fuqia e Ujkut: Mbaj dhe Fito

Ky postim në blog ka të bëjë me Fuqinë e Ujkut. Është një lojë kumari që ka qenë në trend kohët e fundit në botën e kazinove online. Të apasionuarit pas lojërave të fatit në të gjithë botën po grumbullohen drejt kësaj loje të re inovative që ka pushtuar Las Vegasin. Rregullat janë të thjeshta, por mund të jetë e vështirë për të fituar për shkak të mënyrës se si ata e kanë dizajnuar lojën.

Playson hyn në tregun e saporregulluar grek
2021-07-14

Playson hyn në tregun e saporregulluar grek

Beteja për të dominuar tregun grek të lojërave të fatit të saporregulluar po nxehet. Këtë herë, është Playson ai që njoftoi më 8 prill 2021, se do të ofronte shërbime të lojërave të fatit për të kazino celulare dhe tifozët e kazinove online në vend. Pra, çfarë po gatuhet në këtë treg të saporregulluar të iGaming?