Kazinotë më të mira celulare me Pragmatic Play 2022

Pragmatic play është një operator iGaming që nisi operacionet në vitin 2015. Zgjidhjet e tyre novatore, të besueshme dhe fleksibël i kanë fituar një vend në këtë industri jashtëzakonisht konkurruese të lojërave të fatit. Shumica e zgjidhjeve të tyre janë në HTML5 dhe janë ndërtuar duke pasur parasysh përdoruesit celularë. Shembuj të krijimeve të njohura nga ky operator janë Wolf GoldTM dhe Queen of GoldTM.

Kazinotë më të mira celulare me Pragmatic Play 2022

Lajmi i fundit

Bëhuni në humorin e festave me këto lojëra elektronike të Krishtlindjeve
2021-12-25

Bëhuni në humorin e festave me këto lojëra elektronike të Krishtlindjeve

Periudha e shumëpritur e Krishtlindjeve më në fund po fillon. Për shumicën e njerëzve, kjo është koha për të luajtur Jingle Bells dhe këngë të tjera të Krishtlindjeve për të hyrë në humorin e festave. Por për lojtarët e zjarrtë të kazinosë, Lojëra elektronike për Krishtlindje do të bëjë mirë. 

Play Pragmatic fiton çmimin RNG të Furnizuesit të Vitit të Kazinosë nga IGA
2021-12-09

Play Pragmatic fiton çmimin RNG të Furnizuesit të Vitit të Kazinosë nga IGA

Pragmatic Play është një grumbullues relativisht i ri, i lançuar vetëm në vitin 2015. Por pavarësisht kësaj, zhvilluesi i softuerit është një shtyllë në kazinotë më të mira celulare. Pragmatic Play ka fituar çmime të shumta, ku më i fundit është "Furnizuesi i Vitit i Kazinosë RNG" në IGA (International Gaming Awards) të mbajtur në Londër më 8 shtator 2021.

Shijoni disa fitore të lëngshme me Pragmatic Play's Fruit Party 2
2021-11-05

Shijoni disa fitore të lëngshme me Pragmatic Play's Fruit Party 2

Pragmatic Play është i njohur për lëshimin e deri në pesë lojëra elektronike të reja çdo muaj. Por nëse ka një temë që grumbulluesi duket se nuk mund të mjaftohet me të, përveç asaj aziatike, atëherë kjo është tema ikonë e frutave.

Play Pragmatike nënshkruan marrëveshjen Loto Giro për të vazhduar dominimin brazilian
2021-10-24

Play Pragmatike nënshkruan marrëveshjen Loto Giro për të vazhduar dominimin brazilian

Pragmatic Play, një grumbullues gjigant i kazinove në internet, është i njohur për fuqizimin kazinotë më të mira celulare në internet globalisht. Më 24 gusht 2021, zhvilluesi i lojës njoftoi se kishte nënshkruar një marrëveshje me Loto Giro për të vazhduar dominimin e tij brazilian. Pra, çfarë ka në këtë marrëveshje?