Kazinotë më të mira celulare me Relax Gaming 2023

Relax Gaming, është një platformë softuerike e kazinosë e klasit botëror që kujdeset për industrinë e iGaming dhe bashkëpunëtorët e saj. Është një ofrues lojërash online plotësisht i licencuar dhe i akredituar, që ka një gamë të gjerë dhe të larmishme, të të gjitha llojeve të produkteve të lojërave. Ata punojnë me partnerët kryesorë të kazinosë në internet dhe përzgjedhja e tyre e lojërave po rritet vazhdimisht.

Lajmi i fundit

Relaksoni titujt e lojërave për të shkuar drejtpërdrejt në bet365
2023-03-06

Relaksoni titujt e lojërave për të shkuar drejtpërdrejt në bet365

2023 tashmë premton të jetë një sukses për Relax Gaming pas lidhjes së marrëveshjeve të shumta të operatorëve dhe lançimit të disa lojërave elektronike. Por ajo që do të bëhet një nga historitë më të mëdha të suksesit për kompaninë është marrëveshja e saj e fundit me bet365.

Relax Gaming zbulon Galaxsys si partnerin e tij "të mundësuar nga".
2023-02-24

Relax Gaming zbulon Galaxsys si partnerin e tij "të mundësuar nga".

Duket sikur çdo studio lojërash këto ditë po kërkon të jetë pjesë e programit “Powered by” gjithnjë në zgjerim. Më 24 janar 2023, furnizuesi kryesor i teknologjisë së kazinove në internet njoftoi se Galaxsys do të ishte anëtari më i ri i kësaj teknologjie inovative.

Chapo i egër i Relax Gaming bën një kthim dramatik
2023-02-23

Chapo i egër i Relax Gaming bën një kthim dramatik

Më 21 shkurt 2023, Relax Gaming, një ofrues kryesor i përmbajtjes ekskluzive të iGaming, njoftoi këstin e dytë të Wild Chapo, i cili me siguri do të jetë një version mjaft i guximshëm. Wild Chapo 2 fton lojtarët në aplikacionet e kazinosë në një mision të rrezikshëm për të ndihmuar Wild Chapo të largohet nga burgu.