Kazinotë më të mira celulare me Thunderkick 2022

Mbështetur nga një ekip me përvojë dhe të përkushtuar, Thunderkick zhvillon zgjidhje novatore, të besueshme dhe fleksibël për industrinë e iGaming, me një përvojë të përmirësuar të lojtarëve. Operatori është themeluar në vitin 2012, dhe baza e tyre është në Stokholm, Suedi. Por një gjë është e vërtetë; Madhësia fizike e operatorit mund të jetë e vogël, por lista e klientëve të tyre nuk është.

Kazinotë më të mira celulare me Thunderkick 2022

Lajmi i fundit

Një aventurë e nxehtë përvëluese në slotin Lava Lava të Thunderkick
2022-03-09

Një aventurë e nxehtë përvëluese në slotin Lava Lava të Thunderkick

Shpërthimet vullkanike janë padyshim dukuri spektakolare që nuk duhen humbur kurrë. Por nëse ende nuk e keni parë këtë spektakël me oktan të lartë, Thunderkick planifikon ta sjellë atë në kazinotë më të mira celulare më 9 mars 2022. Zhvilluesi premton një aferë të nxehtë me një potencial fitimi maksimal prej 10,000 herë të aksioneve. Pra, a jeni gati për shpërthimet vullkanike dhe po kërkoni atë që Nëna Natyra ka rezervuar për ju?

Zhbllokoni fuqinë e Perëndisë së vjetër norvegjez me lojën e Odinit të Thunderkick
2022-01-20

Zhbllokoni fuqinë e Perëndisë së vjetër norvegjez me lojën e Odinit të Thunderkick

Thunderkick tashmë ka disa automate mitologjike atje. Dhe numri do të rritet më 26 janar 2022, pas publikimit të Odin's Gamble. Ky automat me paqëndrueshmëri të lartë i lejon lojtarët të zhbllokojnë sekretet e perëndive skandinave dhe të marrin një çmim befasues prej 19,333 herë të aksioneve. Pra, a jeni gati të takoni perëndinë popullore norvegjeze dhe të kërkoni pasurinë? 

Jini me fat me Thunderkick's Fortune Cats Golden Stacks
2022-01-08

Jini me fat me Thunderkick's Fortune Cats Golden Stacks

Më 8 dhjetor 2021, Thunderkick njoftoi një përvojë të gjallë dhe të ndjeshme përmes Fortune Cats Golden Stacks. Në këtë lojë, gjithçka që ju nevojitet është Macja e Artë me fat për të fituar pasuri dhe pasuri. Ky slot në internet vjen me simbole misterioze, një lojë bonus dhe pirgje Golden për t'i ndihmuar lojtarët ta arrijnë këtë. Potenciali maksimal i fitores? 2500 herë aksioni fillestar!

Ofruesit kryesorë të softuerëve të kazinosë celulare
2021-08-13

Ofruesit kryesorë të softuerëve të kazinosë celulare

Teknologjia po përmirësohet në mënyrë drastike në ditët e sotme. Software që kazinove celulare janë duke përdorur kohët e fundit është më i avancuar se ato të përdorura në të kaluarën.