Kazinotë më të mira celulare me Yggdrasil Gaming 2022

Yggdrasil Gaming u themelua në vitin 2013 dhe që atëherë është zhvilluar në një nga furnizuesit më të suksesshëm në industri. Ata krijojnë softuer dhe përmbajtje të jashtëzakonshme të lojrave në internet për disa nga operatorët kryesorë ndërkombëtarë të lojërave kompjuterike. Ata kanë fituar një sërë çmimesh lojërash, si Inovatori i Vitit dhe Ofruesi i Sloteve të Vitit.

Kazinotë më të mira celulare me Yggdrasil Gaming 2022

Lajmi i fundit

Shkoni në një kërkim Epik me Slotin e Yggdrasil's Glory of Heroes
2021-12-17

Shkoni në një kërkim Epik me Slotin e Yggdrasil's Glory of Heroes

Yggdrasil lëshon deri në pesë tituj të rinj slot çdo muaj. Dhe kompania nuk po planifikon ta ndryshojë këtë traditë së shpejti. Më 4 nëntor 2021, grumbulluesi, në partneritet me Dreamtech Gaming, njoftoi debutimin e Glory of Heroes. Kjo lojë i çon lojtarët në një aventurë magjepsëse në kohët mesjetare. Ai përmban disa rrotullime falas, modifikues dhe një pagesë maksimale prej 18,815x të aksioneve. Gati për të kërkuar çmimin?

Yggdrasil Partners ReelPlay për të lëshuar Jaguar SuperWays nga Bad Dingo
2021-06-30

Yggdrasil Partners ReelPlay për të lëshuar Jaguar SuperWays nga Bad Dingo

Ky vit është parë tashmë shumëfish Yggdrasil lojërat elektronike goditën industrinë e lojërave të fatit në internet. Më 21 maj 2021, kompania njoftoi se do të ishte partner ReelPlay për të lëshuar slotin e ri video të Bad Dingo - Jaguar SuperWays. Loja është vendosur thellë brenda xhunglës së Amerikës së Jugut dhe përmban kafshë të shumta të frikshme, fitore të shumta, simbole në zgjerim dhe 387,000,000 mënyra mahnitëse për të fituar.

Yggdrasil Partners Bang Bang Games për të debutuar Ancient Eclipse
2021-05-28

Yggdrasil Partners Bang Bang Games për të debutuar Ancient Eclipse

Ky vit ka parë tashmë pjesën e tij të drejtë kazino online lojëra nga Yggdrasil. Epo, më 5 prill 2021, kompania, në partneritet me Bang Bang Games, prezantoi një tjetër slot video - Ancient Eclipse. Por përveç përdorimit të teknologjisë inovative GATI të Yggdrasil, çfarë tjetër e bën këtë lojë kaq unike?

Yggdrasil mirëpret festat e Pashkëve me Ishullin e Pashkëve 2
2021-04-01

Yggdrasil mirëpret festat e Pashkëve me Ishullin e Pashkëve 2

Statujat Moai të Yggdrasil po bëjnë një rikthim në tuaj kazino online, dhe këtë herë, ata janë me pushime në Venice Beach. Kjo lojë krejt e re përmban atmosferë pushimesh për t'ju ndihmuar të qetësoheni dhe të jeni vetvetja. Por këtu nuk ka të bëjë vetëm me argëtimin dhe relaksimin, pasi ata që kërkojnë disa çmime lojërash do të jenë të lumtur.