Spades Planet

Age Limit
Spades Planet
Spades Planet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Rreth Spades Planet

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 15/01/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Spades Planet shënon 8.21 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Spades Planet

Spades Planet ofron lojëra të njohura si Kazino Holdem, Baccarat, Slotat, Blackjack, Ruletë , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Spades Planet

Pas lojërave të ofruara nga Spades Planet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Spades Planet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Spades Planet

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si Mbretëria e Bashkuar , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Spades Planet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin PayPal, Credit Cards, EcoPayz, Skrill, Paysafe Card , dhe më shumë.

Pse të luani në Spades Planet ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Spades Planet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për-ditur.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Japoneze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
GiroPay
Interac
MasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Paund sterlina
ShtetetShtetet (6)
Finlanda
Gjermania
Holanda
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
SoftwareSoftware (6)
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Evolution Gaming
Microgaming
NetEnt