Spinia

Age Limit
Spinia
Spinia is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Spinia

Kazino celulare Spinia është një kazino e re celulare që po fiton zemrat e shumë lojtarëve. Ai ofron një udhëtim fantastik për të zbuluar të gjitha lojërat elektronike më të mira nga ofruesit më premtues të industrisë. Por nuk bëhet fjalë vetëm për t'ju prezantuar me lojëra të reja dhe emocionuese. Ju gjithashtu mund të relaksoheni dhe të shijoni titujt klasikë për të cilët dëshiron çdo lojtar. Ato variojnë nga lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë ose lojëra elektronike me oktan të lartë me karakteristika të jashtëzakonshme bonusi. Spinia ka të bëjë me argëtimin gjatë rrotullimit të bobinave duke pasur parasysh sigurinë.

Kazinoja celulare Spinia ka funksionuar nën një licencë malteze që nga fillimi i saj në 2018. Kjo licencë MGA ofron hapje gjithëpërfshirëse të të gjitha proceseve dhe rezultateve duke garantuar sigurinë.

Pse të luani Spinia Mobile Casino?

Kazino celulare Spinia është një institucion i shkëlqyer kumari ku lojtarët kalojnë një kohë të mrekullueshme. Ka një stil të thjeshtë dhe dizajn fantastik që e bën të lehtë lundrimin. N1 Interactive Ltd kryen të gjitha operacionet në këtë kazino celulare. Ekspertiza në drejtimin e më shumë se një kazinoje bën që kjo kazino celulare e sapokrijuar të përmbushë kërkesat e një klientele të ndryshme në mbarë botën. Përveç kësaj, lojtarët marrin bonuse të mahnitshme dhe ofrojnë vetëm për t'u regjistruar.

Ju mund të luani mbi 2000 lojëra elektronike dhe lojëra kazino live, dhe nëse fitoni një nga jackpotet e shumta të mëdha, mund të kërceni për pjesën tjetër të jetës tuaj. Bëni një depozitë të sigurt në Spinia Casino dhe merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes menjëherë.

Aplikacionet e kazinosë Spinia

Lojërat e kazinove në internet po lëvizin gjithnjë e më shumë në platformën celulare për shkak të lehtësisë së aksesit dhe transportueshmërisë. Ka kohë që kanë kaluar kohët kur lojtarët duhej të uleshin në një kazino fizike ose në kompjuterin e shtëpisë së tyre për të luajtur lojëra. Spinia synon lojtarët celularë me një sajt të shkëlqyeshëm që është i lehtë për t'u përdorur, i ndërtuar me veçori moderne dhe përfshin bonuse të veçanta të aksesueshme në celular. Spinia Casino ka fituar një reputacion për besueshmërinë në platformat desktop dhe celular. Ju mund të luani lojëra në fluturim, pa shqetësime, pa asnjë problem. Kazinoja celulare është e optimizuar për telefonat inteligjentë iPhone dhe Android. Ju mund të luani shumicën e lojërave nga kudo dhe në çdo kohë.

Ku mund të luaj Spinia Mobile Casino

Spinia përmban një version të shfletuesit që ju lejon të luani menjëherë pa shkarkuar aplikacione. Ajo funksionon si në kompjuterët desktop ashtu edhe në pajisjet mobile. Versioni celular përfshin një ndërfaqe përdoruesi që është e thjeshtë dhe intuitive, si dhe është e përshtatshme dhe plotësisht funksionale.

Spinia Casino rregullon automatikisht madhësinë e saj për t'iu përshtatur një telefoni të vogël ose një tableti të madh. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për hapësirën në disk ose kërkesat e programit, sepse gjithçka bëhet në internet dhe nuk kërkon shkarkime. Kërkohet vetëm një shfletues që mbështet HTML5, por praktikisht të gjithë shfletuesit e fundit mund ta përdorin këtë teknologji. Lojërat janë të optimizuara për pajisjet Android dhe iOS.

About

Kazinoja celulare Spinia është në treg që nga viti 2018. Ajo ofron lojëra kazino live, lojëra elektronike, zare dhe lojëra tavoline. Është anëtar i kazinove N1 Interactive Ltd. Ajo operon nën licencën kryesore të kompanisë mëmë të lëshuar nga autoriteti maltez i lojërave të fatit. Depozitat dhe tërheqjet mund të bëhen duke përdorur opsione të shumta.

Games

Kazino celulare Spinia ofron një lobi gjithëpërfshirës kazinoje të mundësuar nga zhvilluesit më të mirë të softuerëve. Të gjitha lojërat janë të ndara në zhanre të ndryshme. Lojtarët mund të kërkojnë lehtësisht lojërat e tyre të preferuara duke përdorur listën e motorit të kërkimit ose ofruesve të programeve kompjuterike. Disa nga këto lojëra janë të aksesueshme në versionin demo, ndërsa të tjerat jo. 

Slots

Spinia sot ka pasur mbi 2,100 lojëra elektronike në dispozicion që nga fillimi i kompanisë. E vetmja gjë që duhet të dini për këtë kazino është se ata i japin përparësi cilësisë mbi sasisë. Kështu, ata prezantojnë lojëra elektronike vetëm kur kanë diçka unike për të ofruar. Ato përfshijnë:

 • Shpërthim yjor 
 • Kriptet e fatit
 • Demi Gods III
 • Libri i të Vdekurve 
 • Voodoo Gold.

Blackjack

Blackjack, i njohur zakonisht si 21, konsiderohet gjerësisht si kazinoja më e njohur në mbarë botën. Ka shumë versione të ndryshme Blackjack për të zgjedhur, veçanërisht kur luani online. Kazino celular Spinia ofron:

 • Blackjack VIP
 • Të gjitha bastet Blackjack
 • Atlantic City Blackjack
 • Blackjack klasik
 • Blackjack klasik me shpejtësi

Ruletë

Pesëmbëdhjetë lojëra ruletë ultra-autentike janë organizuar në Spinia nga ofruesi kryesor në botë i ruletës live. Kjo lojë luhet në mënyra të ndryshme dhe me baste të shumta. Disa nga këto lojëra përfshijnë;

 • Mega Roulette
 • Ruletë amerikane 
 • Ruletë mbretërore
 • Ruletë me çip të artë
 • Auto-ruletë

Lojëra të tjera

Kazino Spinia organizon rregullisht turne, gara dhe llotari midis klientëve të saj, me çmime në para dhe rrotullime falas. Shkoni te skeda Turne në menynë kryesore të faqes së internetit të kazinosë për të zbuluar se cilat promovime janë aktualisht të disponueshme. Ata gjithashtu mund të luajnë lojëra speciale që gjenden në këtë kazino. Ato përfshijnë:

 • Ëndrra tërheqëse
 • Seria e Gold Strip Vegas
 • Zare rrufeje
 • Deuces Wild
 • Top Card

Bonuses

Spinia e di rëndësinë e mbajtjes së lojtarëve të saj të lumtur dhe të angazhuar, prandaj u ofron atyre mundësi të shumta për të kërkuar para dhe rrotullime falas çdo ditë. Ju filloni me një paketë bonus bujare me vlerë 250 €/$ plus 50 rrotullime falas. Të gjitha bonuset kanë një datë skadimi dhe çdo pagesë bonus që nuk është shpenzuar do të humbet.

Ju mund të merrni bonuse pasi të keni bërë dy depozitat tuaja të para dhe mund të merrni rrotullime falas me të dyja. Ju gjithashtu mund t'i renditni lojërat sipas nëntitujve si 'popullore', 'blerje bonus' dhe 'rënie dhe fitime', ndër të tjera. Çdo muaj, faqja shton hapësira të reja për t'i mbajtur gjërat të freskëta.

Payments

Për fat të mirë, lojtarët e Spinia kanë një sërë zgjedhjesh bankare celulare për të zgjedhur nga: Klientët në Spinia Casino mund të përdorin kuletat elektronike më të njohura dhe kartat e debitit/kreditit, si dhe Transferta Bankare, e cila nuk është e disponueshme në shumë kazino të tjera në internet, përkatësisht;

 • Me besim
 • Kartë PaySafe
 • Viza
 • Skrill
 • NeoSurf

Monedhat

Spinia pranon një gamë të gjerë monedhash nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin. Është më pak kufizues në krahasim me platformat e tjera të lojërave. Casino Spinia mund të jetë opsioni i duhur për ju si lojtar nëse po kërkoni kazino që mbështesin;

 • Rrënojat ruse
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Krona Norvegjeze
 • euro
 • dollar amerikan

Languages

Casino Spinia përpiqet maksimalisht për t'u kujdesur për lojtarë nga e gjithë bota dhe është në dispozicion në gjashtë gjuhë: anglisht, gjermanisht, suomi, norskisht, polonisht dhe rusisht. Ndërfaqja kryesore është paraqitur në anglisht, por mund të kaloni lehtësisht në gjuhën e tyre të preferuar nga faqja kryesore.

Software

Do të shihni një larmi të jashtëzakonshme ofruesish ndërsa përparoni në çdo lloj loje. Disa zhvillues softuerësh fokusohen në lojëra të drejtpërdrejta, ndërsa të tjerë ofrojnë lojëra klasike. Të gjitha këto studio janë me reputacion pavarësisht se janë të reja. Ato përfshijnë:. 

 • NetEnt
 • Lojë pragmatike
 • Amatic Industries
 • Microgaming 
 • Lojëra autentike

Support

Çdo anëtar i departamentit të mbështetjes me të cilin folëm ishte miqësor dhe i gatshëm të na ndihmonte kur kishim nevojë. Përveç bisedës së drejtpërdrejtë, ne testuam gjithashtu dërgimin e një emaili për të parë se sa kohë do të duhej për të marrë një përgjigje. Ekipi mbështetës i Spinia na befasoi duke u përgjigjur shpejt, që do të thotë se nuk do t'ju duhet të prisni gjatë, pavarësisht nga opsioni që zgjidhni.

Pse e vlerësojmë Spinia Mobile dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Spinia Casino është një kazino profesionale që u ofron lojtarëve gjithçka që u nevojitet për të pasur përvojën më të mirë të mundshme të lojërave në internet. Kjo kazino u ofron lojtarëve një përzgjedhje të pakrahasueshme kur bëhet fjalë për pokies. Lojtarët mund të zgjedhin nga 70 furnizues softuerësh për të luajtur lojëra jackpot dhe pokies më të përditësuara.

Ekziston një ofertë e madhe mirëseardhjeje në dispozicion, që do të thotë që lojtarët e rinj shpërblehen në dy depozitat e tyre të para, si dhe rrotullime falas pas regjistrimit. Fakti që ju mund të merrni ringarkime është një përfitim i rëndësishëm. Për shkak të një bashkëpunimi me Evolution Gaming, opsioni i kazinosë live jep një përvojë magjepsëse.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (6)
Bonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
GiroPay
Interac
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (39)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Authentic Gaming
BallyBarcrest GamesBetsoft
Big Time Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
Fugaso
Gaming1
Kalamba Games
Max Win Gaming
MicrogamingNetEntNextGen Gaming
Nolimit City
NovomaticPlay'n GOPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickspin
Red 7 Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Sthlm Gaming
ThunderkickWMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet