Spinit Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Spinit
Spinit is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ Kazinoja kryesore e rrotullimeve falas
+ Bonuse të mëdha
+ Shpërblime të mëdha VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
Maestro
MasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Leu rumun
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Zloty Polak
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (15)

About

Themeluar në vitin 2016, Spinit Mobile Casino është një kazino e guximshme në internet që është inovative dhe emocionuese. Qëllimi i Genesis Global, i cili drejton kazinonë, ishte të krijonte një vend ku lojtari është në zemër të asaj që ata bëjnë. Spinit Mobile Casino është bërë që atëherë një vend ku luhen lojërat më të mira të lojërave elektronike.

Games

Spinit Mobile Casino i kushton një rëndësi të madhe lojërave slot, me mbi një mijë, duke përfshirë Starburst, Jurassic Park dhe Gonzo's Quest. Megjithëse Spinit përqendrohet në lojëra elektronike, ka ende lojëra tavoline kazino për të luajtur. Blackjack, poker kazino, ruletë dhe baccarat janë të gjitha në dispozicion. Video poker mund të luhet edhe në Spinit Mobile Casino.

Withdrawals

Lojtarët mund të tërhiqen duke përdorur një sërë metodash. Tërheqjet mund të bëhen nëpërmjet Sofort, ECO Card, Visa Electron, Visa, Skrill, paysafecard, Neteller, Mastercard, Maestro, GiroPay dhe Entropay. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është 20 £, me një maksimum prej 5500 £ në javë. Tërheqjet e portofolit elektronik janë të menjëhershme, por mënyrat e tjera zgjasin tre deri në katër ditë pune.

Languages

Spinit Mobile Casino mbështet gjuhë të ndryshme, kështu që lojtarët nga vende të ndryshme mund të kenë akses në lojëra. Suedisht, norvegjeze, finlandeze dhe anglisht janë të gjitha të mbështetura në Spinit Mobile Casino. Këto gjuhë janë të disponueshme në versionet e ndryshme të sajtit, qoftë desktop apo celular dhe u japin lojtarëve mundësinë të luajnë në gjuhë të ndryshme.

Promotions & Offers

Oferta e mirëseardhjes kur lojtarët regjistrohen në Spinit Mobile Casino është 1000 £ në para në dorë bonus dhe dyqind rrotullime falas. Bonuset e mirëseardhjes janë të disponueshme në katër depozitat e para. Në dhjetë ditët e para të anëtarësimit ofrohen rrotullime falas. Spinners Shumë të Rëndësishëm (VIP) ofrohen me promovime ekskluzive dhe oferta për kthimin e parave.

Live Casino

Spinit Mobile Casino është perfekt për lojtarët që duan lojëra në lëvizje. Është i disponueshëm për desktop, si dhe për një version celular të faqes. Lojtarët mund të përdorin faqen e internetit dhe të luajnë lojëra direkt përmes shfletuesit në pajisjet e tyre celulare. Për përdoruesit e iOS, atëherë aplikacioni Spinit Mobile Casino mund të shkarkohet.

Software

Spinit Mobile Casino përdor softuer nga disa prej ofruesve më të mirë në industri. Kjo u jep lojtarëve mundësinë për të luajtur disa nga lojërat më të mira të kazinosë. Ofruesit e softuerit përfshijnë NetEnt, NYX Gaming Group, Evolution Gaming dhe Quickspin. Extreme Gaming dhe Lucky Streak ofrojnë lojërat e drejtpërdrejta të ofruara në Spinit Mobile Casino.

Support

Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme në versionin celular, si dhe në internet. Ekziston një opsion i shërbimit ndaj klientit 24/7 për lojtarët, nëse ata kanë nevojë për ndonjë ndihmë. Pavarësisht nëse lojtarët duan të kontaktojnë me email ose telefon, ata do të jenë në gjendje të flasin me një agjent të shërbimit ndaj klientit në një afat kohor relativisht të shkurtër.

Deposits

Depozitat mund të bëhen përmes një sërë metodash. Lojtarët mund të depozitojnë para duke përdorur Sofort, ECO Card, Visa Electron, Visa, Skrill, paysafecard, Neteller, Mastercard, Maestro, GiroPay dhe Entropay. Shuma minimale që mund të depozitohet është 10 £, dhe maksimumi që lojtarët mund të depozitojnë është 5000 £, në të gjitha mënyrat e pagesës.