StarCasino

Age Limit
StarCasino
StarCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Rreth StarCasino

Ky Mobile Casino u themelua në undefined dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 22/03/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarëve të kazinosë celulare, StarCasino shënon 8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës , dhe me shume.

Lojëra celulare të ofruara në StarCasino

StarCasino ofron lojëra të njohura si Video Poker, Baccarat, Blackjack, Baste online, Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në StarCasino

Pas lojërave të ofruara nga StarCasino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. StarCasino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Realistic Games, BlaBlaBla Studios, WMS (Williams Interactive), 1x2Gaming, NextGen Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në StarCasino

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si Italia , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, StarCasino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, Visa, Skrill, Paysafe Card, Neteller , dhe më shumë.

Pse të luani në StarCasino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në StarCasino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. StarCasino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Italiane
LicencatLicencat (1)
AAMS Italy
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
SoftwareSoftware (71)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amaya (Chartwell)
Aristocrat
Asylum Labs
Authentic Gaming
BallyBarcrest Games
Betdigital
Betgames
Big Time Gaming
BlaBlaBla StudiosBlueprint Gaming
Booming Games
Casino Technology
Chance Interactive
Cozy Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphina
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
FoxiumFuga GamingGameArt
Games Labs
Games Warehouse
Gamevy
Genesis Gaming
Genii
Habanero
High 5 Games
Join Games
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Live 5 Gaming
MetaGU
NextGen Gaming
Old Skool Studios
PariPlay
PearFiction
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
Probability
Push GamingQuickspinRabcatRealistic GamesRed Rake Gaming
SUNFOX Games
SYNOT Game
Shuffle Master
Side City Studios
Spieldev
Spike Games
Stakelogic
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Tom Horn Gaming
Touchstone Games
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
ZITRO Games