SvenPlay Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
SvenPlay
SvenPlay is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Shpërblime bujare
+ Gama e gjerë e lojërave
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Klarna
MasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Holanda
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)

Rreth SvenPlay

Ky Mobile Casino u themelua në 2019 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 18/12/2020 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, SvenPlay shënon 7.98 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në SvenPlay

SvenPlay ofron lojëra të njohura si Poker, Bileta gërvishtëse, Ruletë, Slotat, Video Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në SvenPlay

Pas lojërave të ofruara nga SvenPlay ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. SvenPlay ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Microgaming, 1x2Gaming, Play'n GO , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në SvenPlay

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, SvenPlay mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Credit Cards, Visa, MasterCard, EcoPayz, Skrill , dhe më shumë.

Pse të luani në SvenPlay ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. SvenPlay është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për-ditur.