Të gjitha kazinotë

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
BonusDeri në 600 dollarë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 750$
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Bonus100% deri në 1600 dollarë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
BonusDeri në 120 € + 120 rrotullime
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Bonus100 € + 100 rrotullime falas
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
BonusDeri në 1000 € + 100 rrotullime falas
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
BonusDeri në 5000 $/€
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Bonus400 dollarë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Bonus300 €/1BTC + 100 rrotullime
 • Pranon kriptomonedhën
 • Shumë gjuhë
 • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
 • Pranon kriptomonedhën
 • Shumë gjuhë
 • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
Bonus100% deri në 300 dollarë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
 • 20+ opsione pagese
 • Depozita minimale e ulët
 • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
 • 20+ opsione pagese
 • Depozita minimale e ulët
 • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
BonusDeri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
 • Kazino e re në internet
 • Më shumë se 6000 lojëra
 • Seksione të shumta të lojërave elektronike
 • Kazino e re në internet
 • Më shumë se 6000 lojëra
 • Seksione të shumta të lojërave elektronike
 • Pranon kriptovalutat
 • Me rrotë bonus
 • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
 • Pranon kriptovalutat
 • Me rrotë bonus
 • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
BonusDeri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
 • Shpërblime VIP
 • Kazino me letra me gërvishtje
 • Ofrohen çmime të rastësishme
 • Shpërblime VIP
 • Kazino me letra me gërvishtje
 • Ofrohen çmime të rastësishme
BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion
 • Miqësore për celularin
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • Libri sportiv në dispozicion
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
Bonus450% deri në 800 € + 250 rrotullime falas
 • Bonuse bujare
 • Multi-valuta
 • Miqësore për celularin
 • Bonuse bujare
 • Multi-valuta
 • Miqësore për celularin
BonusDeri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
 • Gama e gjerë e lojërave popullore
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Miqësore për celularin
 • Gama e gjerë e lojërave popullore
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Miqësore për celularin
BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
 • Lojërat më të fundit në ofertë
 • Bonuset bujare të mirëseardhjes
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Lojërat më të fundit në ofertë
 • Bonuset bujare të mirëseardhjes
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Shërbim i mirë ndaj klientit
 • Miqësore për celularin
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Shërbim i mirë ndaj klientit
 • Miqësore për celularin
BonusBonus i mirëseardhjes 750$ + 50 rrotullime 🎰
 • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
 • Bonuse bujare
 • Miqësore për celularin
 • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
 • Bonuse bujare
 • Miqësore për celularin
BonusDeri në 400 $/€ ose 5 BTC + 200 rrotullime
 • Politikë transparente
 • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
 • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
 • Politikë transparente
 • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
 • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
BonusBonus i mirëseardhjes Deri në 200 dollarë + 200 rrotullime
 • Miqësore për celularin
 • 6000+ lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Miqësore për celularin
 • 6000+ lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
BonusDeri në 1000 € + 200 rrotullime falas
 • Miqësore për celularin
 • Bonuse bujare
 • Oferta VIP
 • Miqësore për celularin
 • Bonuse bujare
 • Oferta VIP
BonusDeri në 1000 € + 255 rrotullime falas
 • Trajtim VIP
 • Bonuse bujare
 • Metodat e pagesës së menjëhershme
 • Trajtim VIP
 • Bonuse bujare
 • Metodat e pagesës së menjëhershme
BonusBonus 200% + 30 rrotullime
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Depozita minimale 2 dollarë
 • Fitoni çmime si vegla
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Depozita minimale 2 dollarë
 • Fitoni çmime si vegla
BonusDeri në 1000 € + 170 rrotullime
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
 • Tërheqje pa baste!
 • Lojëra me koleksion të madh
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
BonusDeri në 3000 dollarë + 100 rrotullime
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme
 • Nuk nevojitet regjistrim
 • I shpejtë dhe i sigurt
 • Lundrim i lehtë
 • Nuk nevojitet regjistrim
 • I shpejtë dhe i sigurt
 • Lundrim i lehtë
 • Kazino hibride
 • Paguaj N Play
 • Programet VIP
 • Kazino hibride
 • Paguaj N Play
 • Programet VIP
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
BonusDeri në 720 € + 200 rrotullime falas
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash
 • Platformë e sigurt dhe e besueshme
 • Qindra lojëra zbavitëse
 • Kazino me temë femrash
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP
 • Bonuset me rrota të larta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonus VIP
BonusDeri në 200 € + 60 rrotullime
 • Në dispozicion në shumë vende
 • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
 • Në dispozicion në shumë vende
 • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
 • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
 • Mbi 2600+ lojëra
 • Libri sportiv kripto
 • Bonusi i regjistrimit në Bitcoin
 • Mbi 2600+ lojëra
 • Libri sportiv kripto
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
 • Lojëra në kazino dhe baste sportive
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
BonusDeri në 400 € + 200 rrotullime
 • Oferta Bujare Bonus
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Programi VIP
 • Oferta Bujare Bonus
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Programi VIP
BonusDeri në 400 dollarë + 150 rrotullime
 • Mbështetje 24/7
 • Shumë monedhë
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Mbështetje 24/7
 • Shumë monedhë
 • Prodhuar ne Gjermani
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
 • Kushtet e kthimit të parave
 • Kushtet e depozitimit
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
 • Kushtet e kthimit të parave
 • Kushtet e depozitimit
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
 • Bonuset 2 x javë
 • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
 • Kazino me temë surfimi
 • Bonuset 2 x javë
 • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
 • Kazino me temë surfimi
 • Bonuse bujare
 • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
 • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
 • Bonuse bujare
 • Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
 • Një përzgjedhje e gjerë lojërash
 • Oferta Bujare Bonus
 • Lojëra të reja dhe të përditësuara
 • PNP në Finlandë
 • Oferta Bujare Bonus
 • Lojëra të reja dhe të përditësuara
 • PNP në Finlandë
 • Ofron mbi 3200 lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Licenca MGA
 • Ofron mbi 3200 lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
 • Licenca MGA
BonusDeri në 300 € + 200 rrotullime
 • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
 • Kazino me reputacion
 • Promovime të vazhdueshme
 • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
 • Kazino me reputacion
 • Promovime të vazhdueshme
 • Oferta Bujare Bonus
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
 • Oferta Bujare Bonus
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
Bonus100 € + 100 rrotullime dhe më shumë
 • Kazino celulare
 • 2000+ lojëra
 • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
 • Kazino celulare
 • 2000+ lojëra
 • Pagesa të shpejta dhe të sigurta
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
 • Bonuset VIP
 • Turne në dispozicion
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
 • Bonuset VIP
 • Turne në dispozicion
 • 3500+ lojëra
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ndërfaqe e qetë
 • 3500+ lojëra
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ndërfaqe e qetë
 • Kazino e re
 • Paguaj N Luaj për DE NL FI
 • 10% kthim parash
 • Kazino e re
 • Paguaj N Luaj për DE NL FI
 • 10% kthim parash
 • Kriptovalutat
 • Mbështetje e kujdesshme
 • Shpërblime të mëdha
 • Kriptovalutat
 • Mbështetje e kujdesshme
 • Shpërblime të mëdha
 • Miqësore për celularin
 • Mbështetje 24/7
 • Bonuse bujare
 • Miqësore për celularin
 • Mbështetje 24/7
 • Bonuse bujare
BonusDeri në 1500 € + 150 rrotullime falas
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Kodet e bonusit
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Kodet e bonusit
Bonus100 rrotullime falas
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra cilësore
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Lojëra cilësore
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
 • 10 gjuhë të mbështetura
 • Shumëllojshmëri pagesash
 • Mbështetje 24/7
Bonus200% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
 • Gama e gjerë e lojërave
 • Klub besnikërie me bonuse unike
 • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
 • Gama e gjerë e lojërave
 • Klub besnikërie me bonuse unike
 • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
 • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
 • Biseda online 24/7
 • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse
 • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
 • Biseda online 24/7
 • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse
Bonus100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
 • Aventurë legjendare me Stacy
 • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
 • Rrotullime falas të martën
 • Aventurë legjendare me Stacy
 • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
 • Rrotullime falas të martën
 • Zgjidhje të mira pagese
 • Shumë lokalizime
 • 1-3 orë tërheqje
 • Zgjidhje të mira pagese
 • Shumë lokalizime
 • 1-3 orë tërheqje
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Bonus100% Deri në 2500 dollarë + 120 rrotullime falas
 • Turne sezonale
 • Shpërblime bujare
 • Lojëra speciale në ofertë
 • Turne sezonale
 • Shpërblime bujare
 • Lojëra speciale në ofertë
Bonus100 rrotullime falas
 • Kazino e drejtë
 • Pay N Play kazino
 • Lojëra të reja dhe të njohura
 • Kazino e drejtë
 • Pay N Play kazino
 • Lojëra të reja dhe të njohura
BonusDeri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë
 • Program i mirë VIP
 • Shumë bonuse
 • Dizajn i mirë
BonusDeri në 400 €/$ + 100 rrotullime falas
 • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
 • Specializohet në lojëra elektronike
 • Rrotullime javore falas
 • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
 • Specializohet në lojëra elektronike
 • Rrotullime javore falas
BonusDeri në 250 €/$ + 150 rrotullime falas
 • Tema e Mbretit Arthur
 • Dhurata surprizë
 • Programet VIP
 • Tema e Mbretit Arthur
 • Dhurata surprizë
 • Programet VIP
BonusDeri në 250 €/$ + 50 rrotullime falas
 • Bonuset javore
 • Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
 • Programet VIP
 • Bonuset javore
 • Mbështetje për biseda në shumë gjuhë
 • Programet VIP
BonusDeri në 400 € + 120 rrotullime falas
 • Bonuset VIP
 • Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
 • Shumëllojshmëri bonusesh
 • Bonuset VIP
 • Mbështetje për biseda shumëgjuhëshe
 • Shumëllojshmëri bonusesh
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta
 • Gamification e integruar
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Tërheqje të shpejta
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare
 • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
 • Ofruesit kryesorë të softuerit
 • Lojëra celulare
 • Gama e gjerë e lojërave
 • Promovime të shkëlqyera VIP
BonusDeri në 4500 € + 10 rrotullime falas
 • Bonuset ditore
 • 7000+ lojëra
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
 • Bonuset ditore
 • 7000+ lojëra
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
BonusDeri në 300 € + 10 rrotullime falas
 • Pagesat e shpejta
 • Program unik VIP
 • Studiot më të mira të lojërave
 • Pagesat e shpejta
 • Program unik VIP
 • Studiot më të mira të lojërave
BonusDeri në 1750 € + 300 rrotullime falas
 • Kazino krejt e re
 • Tërheqje të shpejta
 • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
 • Kazino krejt e re
 • Tërheqje të shpejta
 • Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes
BonusDeri në 100 € + 50 rrotullime falas
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta
 • Program i madh VIP
 • 4000+ lojëra
 • Tërheqje të sigurta
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e metodave të depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse të mëdha esport
Bonus100% deri në 4000 € + 100 rrotullime falas
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Bonus100 rrotullime falas + 500 € bonus
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik
 • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
 • Shumë mënyra pagese
 • Gamification unik
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
BonusDeri në $600 Bonus Mirë se vini + 200 FS
 • Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
 • Promo të vazhdueshme
 • Dizajn modern, miqësor për celularin
 • Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
 • Promo të vazhdueshme
 • Dizajn modern, miqësor për celularin
Bonus168% Mirë se vini Kickstarter deri në 1000 SGD
 • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
 • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
 • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
 • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
 • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
 • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
 • Bonus i lartë, pa bast
 • Opsione të shumta pagese
 • 8000+ lojëra!
 • Bonus i lartë, pa bast
 • Opsione të shumta pagese
 • 8000+ lojëra!
 • Shpërblime VIP
 • Mbështetje 24/7
 • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
 • Shpërblime VIP
 • Mbështetje 24/7
 • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
Bonus100% deri në 300 dollarë + 100 rrotullime falas
 • Kripto-miqësore
 • Mbështetja e Klientit 24/7
 • Promocione bujare
 • Kripto-miqësore
 • Mbështetja e Klientit 24/7
 • Promocione bujare
Bonus500% deri në 210 dollarë
 • 90000+ lojëra
 • Bonuse bujare
 • Shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta
 • 90000+ lojëra
 • Bonuse bujare
 • Shumëllojshmëri lojërash të drejtpërdrejta
 • 150% bonus mirëseardhjeje
 • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
 • 150% bonus mirëseardhjeje
 • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
 • Verifikimi i shpejtë
 • Mbështetje 24 orëshe
 • Programi i gjerë i bonusit
 • Verifikimi i shpejtë
 • Mbështetje 24 orëshe
 • Programi i gjerë i bonusit
BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
 • Mbështetje 24/7
 • Tërheqje të shpejta
 • Mbi 5000 lojëra
 • Mbështetje 24/7
 • Tërheqje të shpejta
 • Mbi 5000 lojëra
BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
 • Mbështetje 24/7
 • Verifikimi i shpejtë
 • Mbi 5000 lojëra
 • Mbështetje 24/7
 • Verifikimi i shpejtë
 • Mbi 5000 lojëra
BonusDeri në 150% + 100 rrotullime falas
 • Llogari shumëvalutore
 • Bonuset sportive
 • Kthim parash javor
 • Llogari shumëvalutore
 • Bonuset sportive
 • Kthim parash javor
Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
 • Bonus i madh i mirëseardhjes
 • Mbështetje 24/7
 • Platformë miqësore për celularin
 • Bonus i madh i mirëseardhjes
 • Mbështetje 24/7
 • Platformë miqësore për celularin
Bonus100% deri në 100 € + 100 rrotullime falas
 • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
 • Mënyra të shumta depozitimi
 • Mbështetje e bisedës live
 • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
 • Mënyra të shumta depozitimi
 • Mbështetje e bisedës live
BonusDeri në 15% kthim parash!
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Mijëra lojëra
 • Kazinoja më e mirë e kriptove
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Mijëra lojëra
 • Kazinoja më e mirë e kriptove
 • Opsione të shumta pagese
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri lojërash
 • Opsione të shumta pagese
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri lojërash
 • Licencim i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Licencim i sigurt
 • Pagesa të shpejta
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
 • Baste sportive dhe esports
 • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
 • Baste sportive dhe esports
 • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Bonus100% deri në 6000 BRL
 • Top bastet sportive
 • Sportet e disponueshme
 • Kripto-miqësore
 • Top bastet sportive
 • Sportet e disponueshme
 • Kripto-miqësore
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100%
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Shpërblimet e gjeneralëve
 • Zgjedhje e madhe pagesash
 • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
 • Shpërblimet e gjeneralëve
 • Zgjedhje e madhe pagesash
Bonus100% deri ne 1000€
 • Bonus kazino deri në 1000 €
 • Pagesa të shpejta
 • 1000+ lojëra elektronike
 • Bonus kazino deri në 1000 €
 • Pagesa të shpejta
 • 1000+ lojëra elektronike
 • Bonuset javore
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Në dispozicion bastet sportive
 • Bonuset javore
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Në dispozicion bastet sportive
 • Pagesa të shpejta
 • Mbi 2000 lojëra elektronike
 • Mbështetje e disponueshme 24/7
 • Pagesa të shpejta
 • Mbi 2000 lojëra elektronike
 • Mbështetje e disponueshme 24/7
 • 2100+ lojëra
 • Mënyra të ndryshme pagese për të zgjedhur
 • Pagesa të shpejta
 • 2100+ lojëra
 • Mënyra të ndryshme pagese për të zgjedhur
 • Pagesa të shpejta
Bonus100% deri në 500 dollarë
 • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
 • Mënyrat lokale të pagesës
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
 • Mënyrat lokale të pagesës
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Mbështetje 24/7
 • Shumëllojshmëri lojërash
 • Bonus i mirëseardhjes
 • Mbështetje 24/7
 • Shumëllojshmëri lojërash
 • Bonus i mirëseardhjes
 • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Dizajn miqësor për celularin
 • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Dizajn miqësor për celularin
 • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
 • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
 • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
 • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
 • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
 • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Mijëra lojëra
 • Baste sportive dhe esports
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Mijëra lojëra
 • Baste sportive dhe esports
BonusDeri në 150% bonus + 200 rrotullime falas
 • Mbështetje e bisedës live 24/7
 • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
 • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
 • Mbështetje e bisedës live 24/7
 • Regjistrim i shpejtë/depozitë e shpejtë
 • Shumëllojshmëri lojërash të reja dhe klasike
BonusBonus i mirëseardhjes 200% deri në 1000 €
 • Rifresko bonuset
 • Përvojë unike e përdoruesit
 • Mënyrat e besuara të pagesës
 • Rifresko bonuset
 • Përvojë unike e përdoruesit
 • Mënyrat e besuara të pagesës
BonusPaketa e mirëseardhjes 350% deri në 850€
 • Sportet e disponueshme
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Turneu është për të fituar
 • Sportet e disponueshme
 • Mbështetje për klientët 24/7
 • Turneu është për të fituar
 • Pagesat e shpejta
 • Më shumë se 10 mijë lojëra
 • Kripto-miqësore
 • Pagesat e shpejta
 • Më shumë se 10 mijë lojëra
 • Kripto-miqësore