TonyBet Kazino Në Celular Rishikoni

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Kazinoja celulare TonyBet ka renditur oferta emocionuese për lojtarët e saj të rinj dhe me përvojë. Bonuset do t'ju bëjnë të rritni llogarinë tuaj dhe të kaloni akoma mirë. Ata ofrojnë 100% deri në 220 € plus 120 rrotullime falas për bonusin e tyre të mirëseardhjes. Për të shtuar, ata kanë bonuse të tjera emocionuese si:

 • Programi i besnikërisë VIP
 • Rrotullime falas
 • Gara slot me çmime në para
+10
+8
Mbyll
Games

Games

TonyBet ka një gamë të gjerë lojërash kazino në internet, me disa qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Është pothuajse e pamundur të mbarosh opsionet për të provuar dhe tituj të rinj shtohen vazhdimisht në bibliotekë. Lojërat e kazinosë online ndahen në kategori për navigim më të lehtë. Ju mund të kërkoni për një lojë specifike duke përdorur shiritin e kërkimit për të kapërcyer direkt në lojën tuaj të preferuar.

Slots

Video lojërat elektronike vijnë në lloje të ndryshme në kazino celulare TonyBet. Lojtarët mund t'i eksplorojnë këto lojëra elektronike falas ose me para reale dhe të fitojnë pagesa të mëdha. Ato variojnë nga lojërat 3D në lojëra elektronike klasike, jackpote progresive dhe shumë më tepër. Disa nga lojërat e njohura slot përfshijnë:

 • Bonanza e ëmbël
 • Paratë e Egra
 • Libri i të Vdekurve
 • Fortune Reels
 • 1 Rrotulla Fruta

Lojëra tavoline

Sot, asnjë kazino në internet nuk mund të pretendojë se ka një lobi gjithëpërfshirës të kazinosë pa lojëra tavoline strehimi. Këto janë lojërat e njohura që luhen në tavolina të gjelbra në një kazino me bazë tokësore. Ato ofrojnë një përvojë emocionuese lojërash bazuar në fat dhe përvojë. Ruleta është një lojë fati, ndërsa blackjack dhe baccarat varen nga strategjia. Lojërat e njohura të tryezës përfshijnë:

 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Diamanti
 • Blackjack 3D
 • Bonus Blackjack
 • Bakarat 777

Kazino live

Shumë besojnë se aftësia për t'u bashkuar me një transmetim të drejtpërdrejtë dhe për të luajtur lojëra klasike të kazinosë me tregtarë të drejtpërdrejtë me një krupier profesionist është e ardhmja e lojërave të fatit në internet. Qasja revolucionare e TonyBet ndaj lojërave në internet ka rrëmbyer sektorin e kazinove të drejtpërdrejta. Variacionet e njohura të drejtpërdrejta përfshijnë:

 • Blackjack me shpejtësi
 • Mega Roulette
 • Monopol Big Baller
 • Adoleshenti Patti
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat

Lojëra të tjera

Një seksion i veçantë i kushtohet arkadave të tjera dhe lojërave me letra si Keno dhe Bingo. Kjo kategori përfshin gjithashtu disa lojëra tavoline më pak të njohura. Këta tituj mund të mos jenë tërheqja kryesore, por sigurisht që e shtojnë kënaqësinë e përgjithshme. Lojëra të tjera përfshijnë:

 • Keno Pop
 • Keno franceze
 • Vetëm një Bingo
 • Hapësinor
 • Plinko XY

Software

TonyBet është bashkuar me disa profesionistë të industrisë për të ndërtuar një bibliotekë fantastike kazinoje. Ekipi ka punuar shumë për të siguruar që të gjitha lojërat të jenë të përditësuara, me pamje mahnitëse dhe grafika origjinale, tërheqëse. Disa nga zhvilluesit e softuerit përfshijnë:

 • Yggdrasil
 • Quickspin
 • Lojë pragmatike
 • iSoftbet
 • Luaj n Shko
Payments

Payments

Kazino celulare Tonybte mbështet opsione të shumta bankare. Të dyja metodat konvencionale bankare dhe opsionet e njohura të kriptos janë të disponueshme në këtë kazino online. Opsionet e ndryshme i kanë bërë transaksionet relativisht të lehta për të gjithë lojtarët. Disa nga opsionet e pranuara të pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • ecoPayz
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Paratë e përsosura

Deposits

Depozitimi i fondeve në TonyBet është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në TonyBet është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Kazinoja celulare TonyBet synon kryesisht lojtarët që banojnë në Estoni. Megjithatë, kjo kazino është e disponueshme edhe në vende të tjera. Për të akomoduar të gjithë lojtarët, ajo ofron shërbimet e saj në shumë gjuhë. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • rusisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, TonyBet rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në TonyBet , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, TonyBet e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në TonyBet përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

TonyBet i ka rrënjët që nga viti 2003 kur u lançua si OmniBet. Fillimisht u zhvillua për t'i shërbyer nevojave të komunitetit estonez të basteve, por më vonë u zgjerua për të mbuluar entuziastët e kazinove. Ai ofron një libër sportiv të gjerë dhe një përzgjedhje të jashtëzakonshme të lojërave të kazinosë. TonyBet Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga Bordi Estonez i Tatimeve dhe Doganave. Është një faqe kripto-miqësore që mbështet kriptovalutat e njohura. Estonia është një nga vendet më të reja dhe më të shquara të lojërave në rajonet nordike dhe baltike. Ajo legalizoi lojërat e fatit në tokë 26 vjet më parë, ndërsa kumari në internet në Estoni u rregullua sapo në vitin 2009. TonyBet është ndër destinacionet e njohura të lojërave në internet që kanë qenë të rëndësishme në tregun estonez. Fillimisht u lançua nën emrin e markës OmniBet në 2003. Më vonë u ble nga Antanas Guoga, i njohur gjerësisht si Tony G dhe u riemërua në TonyBet.

Ai synonte të krijonte një destinacion lojrash me një ndalesë për të gjithë lojtarët estonezë duke ofruar baste sportive dhe lojëra kazino cilësore. Ashtu si kazinotë e tjera në internet në këtë vend, TonyBet është i licencuar dhe rregulluar nga Bordi Estonez i Tatimeve dhe Doganave.

Vazhdoni të lexoni rishikimin tonë të kazinosë celulare për të marrë të gjitha njohuritë që ju nevojiten për të filluar në kazino celulare TonyBet.

Pse të luani TonyBet Mobile Casino

TonyBet Casino ka një holl fantastik lojërash me qindra lojëra të mundësuara nga disa ofrues kryesorë softuerësh. Kur regjistroheni në TonyBet Casino, do të keni të drejtë për bonuse fantastike mirëseardhjeje. Faqja promocionale përditësohet rregullisht me oferta të reja që i ndihmojnë lojtarët të zgjasin bankrollin e tyre.

Faqja e TonyBet Casino është zhvilluar duke pasur parasysh lojtarët celularë. Faqja është e optimizuar për të ekzekutuar pothuajse të gjithë shfletuesit celularë që mund të gjeni sot. TonyBet mbështet metoda të shumta depozitimi dhe tërheqjeje për të ofruar një mjedis lojrash pa probleme. Ai krenohet me një tavolinë shumëgjuhëshe të mbështetjes së klientit që lojtarët mund ta kontaktojnë nëpërmjet metodave të ndryshme.

Aplikacionet e kazinosë TonyBet

Aktualisht, TonyBet Casino nuk ofron një aplikacion celular për shkarkim. Nuk duhet të shqetësoheni sepse faqja e internetit është ndërtuar duke përdorur teknologjinë e luajtjes së menjëhershme, falë gjuhës HTML5. Lojtarët mund të hyjnë pa mundim në këtë faqe interneti në shfletuesit e tyre celular dhe të zhyten në lojërat e tyre të preferuara.

Meqenëse është miqësore për përdoruesit, lojtarët fillestarë do të hasin zero sfida ndërsa luajnë lojëra të preferuara të kazinosë në faqen e TonyBet. Është optimizuar për të ekzekutuar në çdo shfletues celular për pajisjet Android dhe iOS. Dizajni i përgjegjshëm lejon që siti të luajë lehtësisht në ekrane më të vogla.

Ku mund të luaj TonyBet Mobile Casino

TonyBet Mobile Casino ju lejon të luani lojërat tuaja të preferuara të kazinosë kurdo dhe kudo që jeni në lëvizje. Lojtarët aksesojnë titujt e tyre të preferuar ndërsa janë ulur në komoditetin e shtëpive të tyre përmes shfletuesve të tyre celular. TonyBet Casino nuk kërkon që lojtarët të shkarkojnë ndonjë aplikacion për të filluar. Ju duhet vetëm pajisja juaj celulare dhe qasja në internet për të luajtur dhe për të fituar në këtë kazino celulare.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2009
Sajti i uebit: TonyBet

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në TonyBet është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Është e domosdoshme të ofrohet një shërbim i shkëlqyeshëm mbështetës sa herë që një klient kontakton një agjent të kujdesit ndaj klientit. Lojtarët presin që të jenë në gjendje të shprehin shqetësimet e tyre dhe të marrin një përgjigje dhe zgjidhje të menjëhershme. Stafi në TonyBet Casino është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të paharrueshme. Ato janë të disponueshme përmes bisedës live dhe emailit (support@tonybet.com).

Pse e vlerësojmë TonyBet Mobile Casino dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Që nga fillimi i tij në 2003, TonyBet është rritur në popullaritet si një kazino celulare që u shërben kryesisht lojtarëve estonezë. Ajo është në pronësi të TonyBet OÜ, një kompani lojrash e licencuar nga Bordi Estonez i Tatimeve dhe Doganave. Ai strehon një koleksion të shkëlqyer të lojërave të kazinove celularë të mundësuar nga ofruesit kryesorë si Evolution Gaming, NetEnt dhe Pragmatic Play.

Kazinoja celulare TonyBet është elegant, e thjeshtë për t'u përdorur dhe e ngarkuar me bonuse dhe promovime të mira për lojtarë të rinj dhe me përvojë. Ai gjithashtu mbështet metoda të ndryshme pagese për të lehtësuar depozitat dhe tërheqjet pa probleme. Kjo faqe shumëgjuhëshe mbështetet nga një ekip i besueshëm dhe miqësor i mbështetjes së klientit.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në TonyBet , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në TonyBet dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga TonyBet . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në TonyBet . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e TonyBet i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
22BET
22BET:600 dollarë