Ultra Casino

Age Limit
Ultra Casino
Ultra Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Ultra Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 05/11/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Ultra Casino shënon 7.8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Ultra Casino

Ultra Casino ofron lojëra të njohura si Ruletë, Mahjong, Baccarat, Blackjack, Dragon Tiger , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët e disponueshëm në Ultra Casino

Pas lojërave të ofruara nga Ultra Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Ultra Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Play'n GO, Rabcat, Thunderkick, 2 By 2 Gaming, Genesis Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Ultra Casino

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Ultra Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Neteller, Skrill, EcoPayz, MasterCard, Visa , dhe më shumë.

Pse të luani në Ultra Casino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Ultra Casino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Ultra Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
EcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (46)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla StudiosBlueprint Gaming
Booming Games
Elk StudiosEvolution GamingFoxium
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
GreenTube
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Lightning BoxMicrogamingNetEntNextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
PariPlay
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcatRed Tiger Gaming
Scientific Games
Sigma Games
SkillzzgamingThunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil GamingiSoftBet