Unibet

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Unibet debutoi për herë të parë në botën e lojërave të fatit në vitin 1997 si një kompani bastesh telefonike. Ata shpejt kaluan në bastet online dhe brenda një kohe të shkurtër, ata i kanë hapur krahët në zona të tjera të lojërave të fatit si bingo, poker dhe kazino online. Për ata që preferojnë lojërat e fatit në lëvizje, ka aplikacione të dedikuara për celular.

Luaj nga aplikacioni i Kazinosë ose uebsajti i celularit

Unibet kazino dhe libri sportiv ka veçori të shkëlqyera celulare. Faqja e internetit e kazinosë është e aksesueshme pa mundim nëpërmjet telefonave celularë dhe tabletave. Nuk ka rëndësi se në cilin sistem operativ funksionon pajisja juaj. 

Kjo për shkak se lojërat e kazinosë Unibet kanë specifikimet bazë HTML5. Kështu nënkupton që ju mund t'i luani ato në çast nëpërmjet luajtësve flash të integruar në shfletuesit tuaj celular Safari, Chrome ose Mozilla Firefox. 

Faqja e internetit ju lejon të kaloni nga modaliteti celular në desktop nga ndërfaqja juaj celulare. Në këtë të fundit, faqja u ofron përdoruesve një pamje më të gjerë. Përveç kësaj, faqja e internetit celulare ka veçori zmadhimi për t'i lejuar përdoruesit të kenë një pamje të qartë të asaj që ofron. 

Unibet ofron një aplikacion të shkarkueshëm nëse jeni të interesuar për argëtim shtesë ndërsa jeni në lëvizje. Me ngazëllim, ka aplikacione të ndryshme për lojëra të ndryshme. Për të hyrë në to, thjesht klikoni në opsionin e kazinosë. 

Opsioni i aplikacioneve është pranë seksionit të promovimeve në krye të faqes. Ekziston aplikacioni sportiv, aplikacioni i kazinosë dhe aplikacioni i pokerit. Për pajisjet iOS, aplikacioni disponohet nga App Store.

Lojtarët me pajisje celulare Android kanë një adresë uebi përmes së cilës aplikacioni mund të shkarkohet. Përparësitë e aplikacionit Unibet përfshijnë navigim më të drejtpërdrejtë, funksionalitet filtri dhe një rrugë më të shpejtë për të shfletuar lojëra.

Games

Kazino Unibet krenohet me një gamë të mirë lojërash të optimizuara për celular. Nga aplikacioni ose uebsajti celular, lojtarët kanë lojëra të përhapura mirë. 

Duke klikuar në seksionin e lojës, faqja e internetit dhe aplikacioni i kazinosë, nëpërmjet algoritmeve të saj, sjellin në ekranin tuaj zgjedhjet kryesore. Në këtë pjesë ekskluzive të zgjedhjeve të Unibet, opsionet përfshijnë Bingo Kid, Slingo Berserk, Sweet Alchemy dhe Gemix. Kategoritë e tjera të lojërave të aksesueshme përmes pajisjeve celulare përfshijnë. 

Slots celular

Aplikacioni celular Unibet ka mbi 150 opsione. Starburst i NetEnt dhe Gonzo's Quest janë ndër zgjedhjet kryesore këtu. 

Janë të disponueshme një sërë grafikash të tjera zhytëse 3D të pajtueshme me pajisjet Android dhe iOS. Ato përfshijnë Viking Runecraft, Cubes2, Blender Blast dhe Pollen Party. Për xhekpotet progresive, Mega Moolah dhe Mega Fortune kryesojnë listën. 

Lojëra me gërvishtje në celular

Nga ndërfaqja celulare e Unibet, lojtarët kanë një shans të gërvishtin dhe të zbulojnë çmime tërheqëse. Me 18 ndeshje, zgjedhjet kryesore këtu përfshijnë; Panda Gold 10,000, 7 Piggies 5,000, Scatch Platinum dhe Shave the Beard.

Withdrawals

Politika e tërheqjes e përdorur në Unibet përcakton metodat e përdorura për të bërë që depozitimi juaj fillestar të bëhet metoda juaj e parazgjedhur e tërheqjes. Megjithatë, dikush mund të detyrohet të marrë një alternativë nëse opsioni i tërheqjes nuk pranohet në vendin e tyre. Kohët e përpunimit për tërheqjet janë të kufizuara në 24 orë për kontrollet e identitetit.

Languages

Unibet ka diversifikuar opsionet e saj gjuhësore dhe kjo mund të jetë një nga arsyet që gëzon një bazë të konsiderueshme klientësh. Faqja mund të përkthehet në gjuhët kryesore si anglisht, spanjisht, frëngjisht, portugalisht, gjermanisht, greqisht çekisht, daneisht, kroatisht, suedisht dhe turqisht, ndër të tjera. Këtu pranohet edhe mbështetja shumëgjuhëshe e klientit.

Live Casino

Kazinoja live e Unibet sjell veprimin në ekranin tuaj celular. Ndërsa seksioni është i disponueshëm nga faqja e internetit, ai përmirësohet në aplikacionin celular. 

Funksionaliteti i filtrit dhe qasja më e shpejtë te tregtarët e drejtpërdrejtë janë avantazhe të tjera të luajtjes së lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë përmes aplikacionit. Lojërat e shumta të disponueshme vijnë në nënkategori të ndryshme.

  • Ruletë e drejtpërdrejtë - Lobi i Ruletës, Unibet Roulette Exclusive dhe Lightning Roulette. 
  • Blackjack- Lobi i Blackjack, Unibet Blackjack A dhe B.
  • Poker live - Texas Hold'em, Poker me tre letra dhe Ultimate Texas Hold'em.

Promotions & Offers

Ka shumë oferta bujare në Unibet. Aspektet më mbresëlënëse të ofertave të tyre në para përfshijnë bonusin e mirëseardhjes prej 200 GBP dhe promovime të tjera të rregullta si Thrills të së Enjtes, rënie të parave të së mërkurës, Funday të së dielës dhe kartat e parave të bazuara në blackjack. Unibet ofron gjithashtu një seri turnesh ditore si pjesë e përzgjedhjes së saj të larmishme të promovimeve.

Software

Unibet shërben për një shumëllojshmëri të softuerëve të lojërave në internet, shumica e të cilëve janë peshat e rënda të zhvillimit të lojërave të kazinosë. Të dyshuarit e zakonshëm NetEnt dhe Microgaming janë të përfaqësuar mirë këtu, dhe disa lojtarë të tjerë. Softueri në shfletues e bën të lehtë për të luajtur ndonjë lojë këtu, ndërsa aplikacionet celulare rrallëherë zhgënjejnë për sa i përket përvojës së përdoruesit.

Support

Lojtarët e Unibet lejohen të arrijnë ekipin mbështetës në dy mënyra kryesore - një linjë telefonike gjatë gjithë orës dhe një veçori e bisedës drejtpërdrejt. Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë është ndoshta mënyra më e mirë për të kontaktuar. Mbështetja me email është gjithashtu e disponueshme, megjithëse mund të jetë pak më e ngadaltë se dy opsionet e tjera.

Deposits

Këtu lejohen opsione të ndryshme depozitimi, me metodat e njohura të depozitimit të kazinosë si transfertat bankare, krediti global, kartat e debitit dhe kuletat elektronike të përfaqësuara mirë këtu. Sa mund të depozitojë një? Nuk ka kufi se sa mund të depozitojë në llogarinë e tyre Unibet. Nëse keni nevojë për një kufi, mund ta keni gjithmonë duke kontaktuar mbështetjen.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (10)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMA
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit Card
Maestro
MasterCardNetellerPaysafe CardSkrill
Swish
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)