Uptown Aces Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Uptown Aces
Uptown Aces is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.3
Përfitimet
+ Kazino e madhe celulare
+ Bonuse unike ditore
+ Shanse të drejta fituese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
American ExpressBitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Direct Money
EcoPayz
Litecoin
MasterCard
MoneyGram
Neteller
Prepaid Cards
Quick Cash
SkrillVisa
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
SoftwareSoftware (1)

About

E lançuar në 2014 nën pronësinë e Deckmedia NV, Upton Aces është një nga dy kazinotë në internet të nisura nga Deckmedia. Kazino celulare Upton Aces ofron një koleksion të mrekullueshëm lojrash dhe bonuse bujare. Shumëllojshmëria e tyre e lojërave slot, video pokeri dhe progresive sjell dizajnin e kazinosë në stilin Vegas në majë të gishtave tuaj.

Games

Mundësuar nga Gaming në kohë reale (RTG), Lojtarët e Uptown Aces gëzojnë një koleksion të madh me mbi 150 lojëra të ndryshme kazino. Kjo kazino ofron mbi 20 lojëra unike tavoline, lojëra video poker, lojëra të specializuara kazino, lojëra slot dhe progresive. Ndryshe nga shumica e kazinove, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk janë të disponueshme këtu, por shpresojmë se RTG do të shtojë disa së shpejti.

Withdrawals

Metodat e pranuara të tërheqjes të lejuara këtu përfshijnë transfertat me tela, çekun, Neteller, Skrill, Eco Payz dhe Bitcoins. Kjo do të thotë se jo të gjitha metodat e depozitimit mund të dyfishohen si opsione tërheqjeje. Ekzistojnë gjithashtu kufizime dhe tarifa të tërheqjes që i bashkëngjiten secilës metodë, shumica e të cilave janë në të njëjtin nivel me atë që kazinotë e tjera kërkojnë për tërheqje.

Languages

Gjuha zyrtare e përdorur në Uptown Aces Casino është anglishtja dhe këtë mund ta dalloni lehtësisht kur regjistroheni. Për më tepër, kazino ka një ndërfaqe intuitive që e bën të lehtë për lojtarët që nuk kuptojnë anglisht të kalojnë lehtësisht këtu. Lojtarët që nuk flasin anglisht mund të komunikojnë me ekipin mbështetës duke përdorur një përkthyes në internet.

Promotions & Offers

Uptown Aces ofron bonuse ose stimuj për lojtarët e saj. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për një bonus masiv mirëseardhjeje të shtrirë në 6 pjesë. Rrotulluesit e ulët garantohen gjithashtu për një bonus të ulët të mirëseardhjes në Playthrough, i cili mund t'ju sjellë një bonus 100% deri në 100 dollarë dhe promovime si shpërblimet e lojërave të tavolinës dhe pikët e rimbursueshme.

Live Casino

Për sa i përket llojeve të kazinove, ju mund të shijoni versionin e luajtjes së menjëhershme direkt nga shfletuesi juaj - kryesisht i preferuar për lojëra online. Për lojtarët që preferojnë përvojën e lojërave në lëvizje, Uptown Ace Casino ofron gjithashtu një version celular. Kazinoja e tyre celulare është e përputhshme me shumicën e telefonave inteligjentë të gjeneratës së re Android dhe Apple.

Software

Disa kazino punojnë me një ofrues të vetëm softueri ndërsa të tjera punojnë me shumë zhvillues për arsye të ndryshme. Siç u theksua më parë, Upton Aces Casino përdor RTG Software, një lider në zhvillimin e lojërave të kazinosë. Përveç një biblioteke të madhe lojrash, RTG është e njohur për opsionet e saj të larmishme të lojërave si lojëra në çast, celular, shkarkim, kioska dhe libra sportive.

Support

Ka tre mënyra kryesore se si mund të merrni ndihmë në Uptown Aces Casino: telefoni, emaili dhe funksioni i bisedës live. Nga tre opsionet, funksioni i bisedës live nuk është i hapur për publikun. Pra, nëse keni nevojë të kontaktoni ekipin mbështetës përmes bisedës live, është e domosdoshme që së pari të regjistroheni me ta.

Deposits

Çdo lojtar që luan për para të vërteta duhet së pari të bëjë një depozitë. Kazino Uptown Aces ofron një sërë metodash depozitimi. Disa nga metodat e depozitimit të përdorura këtu përfshijnë Visa, Mastercard, American Express, Skill, Neteller dhe Paratë Direkte. Lajm i mirë për pronarët e kriptove, Uptown Ace pranon Bitcoins.

Kazinotë më të mira celulare për SHBA
2021-08-15

Kazinotë më të mira celulare për SHBA

Kazinotë celulare bazohen në provimin e mungesës së dikujt mbi kuajt duke përdorur një pajisje portative si smartphone ose tablet. Kërkon që dikush të jetë i lidhur me internetin që ata të kenë akses në faqen e internetit dhe për lojën.