Vasy Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Vasy Casino
Vasy Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet
+ Kazino krejt e re
+ Tërheqje të shpejta
+ Paketa e personalizuar e bonusit të mirëseardhjes

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (13)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (19)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Cashlib
Coinspaid
Credit CardsDebit Card
E-wallets
Fast Bank Transfer
Jeton
MasterCard
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Siru Mobile
Skrill
Sofort
Sofort (by Skrill)
Trustly
Visa
Visa Debit
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Australia
Austria
Estonia
Finlanda
Franca
Gjermania
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (49)
1x2Gaming
BB Games
BF Games
BTG
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
DreamTech
Elk StudiosEndorphinaEvolution GamingEzugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fuga Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Genesis GamingHabanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Mascot Gaming
Microgaming
Multislot
NetEnt
OneTouch Games
Oryx Gaming
Play'n GO
PlayStar
Pragmatic PlayPush GamingQuickfireQuickspinReal Time GamingRed Tiger GamingRelax Gaming
Spinomenal
Stakelogic
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Xplosive
Yggdrasil GamingiSoftBet

Rreth Vasy Casino

Ky Mobile Casino u themelua në 2022 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 15/02/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Vasy Casino shënon 7.6 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Vasy Casino

Vasy Casino ofron lojëra të njohura si Ruletë, Blackjack, Flop Poker, Baccarat, Texas Holdem , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët e disponueshëm në Vasy Casino

Pas lojërave të ofruara nga Vasy Casino ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Vasy Casino ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si GameArt, Microgaming, iSoftBet, 1x2Gaming, Evolution Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Vasy Casino

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Vasy Casino mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Bank transfer, Skrill, MasterCard, Debit Card, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Vasy Casino ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Vasy Casino për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Vasy Casino është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.